Úspory.cz >> Povinné ručení Olomouc

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení pro Olomouc

Severomoravské město Olomouc leží na soutoku řek Moravy a Bystřice a je považováno za centrum oblasti zvané Haná. Každým rokem se zde konají výstavy květin a také varhanní koncerty, které přilákají stovky turistů. Turisticky hojně navštěvovaným místem je Svatý kopeček s poutním kostelem Navštívení Panny Marie. Historickou dominantou je radnice s orlojem z 15. století. Pro milovníky exotických zvířat je určená zoologická zahrada.

Povinností všech vlastníků vozidel v ČR je mít své vozidlo pojištěné. Zákonným typem je povinné ručení, dobrovolným pak pojištění havarijní. Bez povinného ručení však vozidlo nesmí být žádným způsobem provozováno a jeho majitel se vystavuje riziku vystavení pokuty a nepojištěné vozidlo bude navíc vyřazeno z registru vozidel.

Srovnání povinného ručení Olomouc

Na českých silnicích se však stále pohybují nepojištěná vozidla, jejichž majitelé nemají povinné ručení sjednané úmyslně. Přitom je sjednání tohoto pojištění velmi snadné a při rozpočtení pojistného do celého roku se u běžných vozidel nejedná o zásadní částku. Navíc, pokud si povinné ručení v Olomouci porovnáte online, ušetříte i několik tisíc korun.

Chci levnější povinné ručení