Úspory.cz >> Povinné ručení Opava

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení pro Opava

Severomoravské město Opava leží zhruba na polovině cesty mezi Ostravou a polskými hranicemi na stejnojmenné řece Opavě. Opava je univerzitním městem a sídlí zde Slezská univerzita. Mezi zajímavosti patří linie vojenských bunkrů, která byla vybudovaná ve 30. letech minulého století. Opava má rovněž zachovalé historické centrum a mezi nejvýznamnější památky patří kostel Nanebevzetí Panny Marie, městská věž Hláska či Františkánský klášter.

Povinné ručení je zákonnou povinností pro všechny vlastníky motorových vozidel. Jedná se o odpovědnostní pojištění, které se vztahuje na škody způsobené motorových vozidlem a jeho vlastníkem. Poškozeným je z tohoto pojištění uhrazená škoda, která jim byla způsobená na majetku a případně i na zdraví či životě.

Srovnání povinného ručení Opava

Od roku 1999 smí povinné ručení nabízet více pojišťoven a dnes příslušnou licenci vlastní 13 pojišťoven. To je pro české řidiče bezesporu velká výhoda, protože si mohou vybrat na základě vlastního uvážení. Nabídky od pojišťoven se díky konkurenčnímu boji značně liší, a tak lze ušetřit i několik tisíc korun. Vhodné je si povinné ručení v Opavě porovnat online na našich stránkách.

Chci levnější povinné ručení