Úspory.cz >> Povinné ručení Ostrava
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 50 % Chci levnější povinné ručení

Nověvýhodný balíček POV + HAV

Nejlevnější povinné ručení pro Ostrava

Třetí největší české město Ostrava najdeme na severu Moravy nedaleko hranic se Slovenskem a Polskem. Leží na březích řeky Ostravice a nabízí úchvatné výhledy na okolní pohoří Beskydy. Okolí Ostravy a jeho ráz je dán těžkým průmyslem a těžbou černého uhlí. Vzhledem k hornické minulosti je zde možné navštívit hornické muzeum Landek park a nejrůznější technické památky, jako je například komplex staveb Vítkovice (důl, koksovna a vysoké pece.

V České republice je provozováno přes 7 milion vozidel. Všechna vozidla by měla být řádně pojištěná dle zákona o pojištění odpovědnosti z provozu vozidel. Zhruba 600 tisíc však pojištěno stále není a jejich majitelům tak hrozí finanční pokuta a vyřazení vozidla z registru. Naštěstí podstatná většina majitelů ví, jak je povinné ručení důležité.

Srovnání povinného ručení Ostrava

I přesto, že cena povinného ručení za poslední dva roky vzrostla o několik desítek procent, je stále možné ušetřit. Na konečné ceně má vliv nejen samotné vozidlo, bezeškodní průběh, věk či adresa pojištěného, ale také výběr správné pojišťovny. Povinné ručení totiž nabízí 13 pojišťoven, které si vzájemně konkurují. Díky porovnání jejich nabídek tak můžete najít nejlevnější povinné ručení v Ostravě doslova za pár minut.

Chci levnější povinné ručení