Úspory.cz >> Povinné ručení Ostrov

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Porovnání povinného ručení v Ostrově

Bez povinného ručení nesmíte na české silnice. Samozřejmě pouze v případě, že se jedná o motorové vozidlo. To musí být řádně pojištěné dle zákona č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti za škody způsobené motorovým vozidlem. Motorista, který bude se svým vozidlem přistižen na silnici bez platného pojištění, bude muset uhradit vysokou pokutu. Zároveň mu bude hrozit nevratné vyřazení vozidla z registru.

Nejlevnější povinné ručení online

Nezapomeňte mít tedy své vozidlo pojištěné. Díky možnosti porovnání online můžete navíc ušetřit i tisíce korun ročně. Povinné ručení dnes nabízí 13 českých pojišťoven, jejichž nabídky se liší v ceně i co do rozsahu. Pokud si povinné ručení porovnáte, dozvíte se, která pojišťovna Vám poskytne kvalitní povinné ručení za nejlepší cenu na současném trhu.

Pár slov o Ostrově

Na úpatí Krušných hor v Karlovarském kraji leží půvabné městečko Ostrov. Hlavní městskou dominantou je honosný barokní zámek obklopený zámeckou zahradou. Okolí města je protkané hustou sítí pěších i cyklistických stezek, které Vás dovedou až do nedalekých Karlových Varů. Za návštěvu stojí také zrekonstruovaný piaristický klášter postavený ve stejné době jako zámek.

Chci levnější povinné ručení