Úspory.cz >> Povinné ručení Otrokovice

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Porovnání povinného ručení online v Otrokovicích

Mezi zákonná pojištění patří například povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti z provozu motorových vozidel. Toto pojištění je ze zákona povinné pro všechny majitelé motorových vozidel, která jsou provozována na území České republiky. Jedná se o pojištění odpovědnosti a to znamená, že kryje škody způsobené pojištěným (vlastníkem vozidla) na majetku a zdraví ostatních účastníků silničního provozu.

Nejlevnější povinné ručení online

Povinné ručení již dávno nenabízí pouze jedná pojišťovna. Motoristé si mohou vybírat mezi nabídkami 13 pojišťoven. Ty si vzájemně konkurují a tak je reálná šance, že si najdete pojištění o dost levnější než stávající. Není přitom nutné obcházet pojišťovny osobně. Nabídky si snadno porovnáte online na internetu. Z pohodlí domova si také vybranou nabídku můžete ihned objednat.

Pár slov o Otrokovicích

Moravské město Otrokovice leží ve Zlínském kraji. Jedná se spíše o průmyslové město, které je významnou silniční i železniční křižovatkou. Okolí města je vhodné pro pěší i cyklistické výlety. Oblíbenou rekreační oblastí je jezero Štěrkáč. Zajímavou turistickou atrakcí je také Baťův plavební kanál dlouhý 50 kilometrů.

Chci levnější povinné ručení