Úspory.cz >> Povinné ručení Prostějov

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení pro Prostějov

Město Prostějov najdeme v Olomouckém kraji mezi Hornomoravským úvalem a Drahanskou vrchovinou. Krajské město Olomouc se nachází pouhých 17 kilometrů poblíž. První historická zmínka o Prostějově pochází z druhé poloviny 12. století. Mezi významné historické památky a zajímavosti patří secesní Národní dům, ve kterém se nachází divadlo, restaurace a kavárna, dále pak místní zámek či botanická zahrada Petra Albrechta.

Mít pojištěné vozidlo je zákonná povinnost. Ti, kteří pojištění odpovědnosti neboli povinné ručení uzavřené nemají, porušují zákon a vystavují se riziku vysoké finanční pokuty. Pokud navíc zaviní dopravní nehodu, musí způsobenou škodu poškozenému uhradit ze svého. Povinné ručení je významné pojištění, které značnou měrou usnadňuje vyrovnání mezi poškozeným a viníkem.

Srovnání povinného ručení Prostějov

I přesto, že povinné ručení v posledních dvou letech významně podražilo, je stále několikanásobně levnější, než průměrná škoda vzniklá při dopravní nehodě. Povinné ručení si navíc můžete uzavřít u kterékoliv české pojišťovny. Jejich nabídky si vzájemně konkurují a díky jejich porovnání snadno najdete nejlevnější povinné ručení v Prostějově i kterémkoliv jiném českém městě.

Chci levnější povinné ručení