Úspory.cz >> Povinné ručení Sokolov

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení pro Sokolov

Na soutoku řek Ohře a Svatavy v západních Čechách leží město Sokolov, které je známé zejména díky těžbě hnědého uhlí. Těžký průmysl ovlivnil ráz města a jeho okolí, které se v posledních letech daří rekultivovat. Město má zachovalé historické centrum a mezi dominanty patří zejména zámek, renesanční radnice, kapucínský klášter či hornický dům z roku 1923.

České zákony nařizují všem majitelům vozidel mít uzavřené pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidel. Toto pojištění je známé pod označením povinné ručení a v současné době jej nabízí 13 pojišťoven. Povinné ručení se vztahuje na škody, které majitel vozidla způsobí dalším osobám na jejich zdraví a majetku. V případě, že pojištění uzavřené nemá, je povinen uhradit veškerou způsobenou škodu a navíc finanční pokutu.

Srovnání povinného ručení Sokolov

Povinné ručení je rok od roku dražší a najít nejlevnější povinné ručení v Sokolově je stále těžší. Nejvýhodnějším způsobem je učinit si srovnání aktuálních nabídek prostřednictvím online srovnavače Úspory.cz. Již není nutné osobně navštívit pobočky pojišťoven, ale povinné ručení si mnohem snáze a hlavně rychleji uzavřete online.

Chci levnější povinné ručení