Úspory.cz >> Povinné ručení Strakonice

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení pro Strakonice

Jihočeské město Strakonice najdeme zhruba 50 kilometrů od Českých Budějovic na soutoku řek Otavy a Volyňky. Město bylo založeno pravděpodobně ve 12. století, kdy došlo ke spojení čtyř menších vesniček. Mezi významné pamětihodnosti patří zejména Strakonický hrad vybudovaný ve 13. století, kostel sv. Markéty, budova bývalé radnice, kterou navrhl Mikoláš Aleš či tzv. Masné a Papežovy domy. Okolní krajina je ideální pro turistické výlety pěšky i na kole.

V oblasti pojišťovnictví existují zákonné typy pojištění. Jedním z nich je například povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti z provozu motorových vozidel. Toto pojištění je povinné pro majitele motorových vozidel a bez tohoto pojištění nesmí se svým vozidlem vyjet na české silnice a dálnice. V takovém případě porušují zákon a hrozí jim vysoká finanční pokuta.

Srovnání povinného ručení Strakonice

Při výběru povinného ručení se většina majitelů rozhoduje podle konečné ceny pojištění. Vybírat si mohou z nabídek 13 pojišťoven, které vlastní licenci potřebnou k prodeji povinného ručení. Jejich nabídky se liší nejen v ceně pojištění, ale také v rozsahu, výši pojistných limitů a doplňkových služeb. Kvalitní a přitom nejlevnější povinné ručení ve Strakonicích si najdete na Úspory.cz.

Chci levnější povinné ručení