Úspory.cz >> Povinné ručení Svitavy

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení pro Svitavy

Na pomezí Čech a Moravy najdeme východočeské město Svitavy ležící na březích stejnojmenné řeky Svitavy, která pramení v nedalekém lese. Podstatná část města se již nachází na území Moravy. Centrum města má velmi zachovalý historický ráz a k významným pamětihodnostem patří zejména Langrova vila, Stará radnice, zbytky městského opevnění či Dům u Mouřenína. Okolí města je také vyhledávanou turistickou lokalitou pro pěší i cyklistické výlety.

Na českých silnicích dochází každý den k desítkám dopravních nehod, v jejichž důsledku vznikají rozsáhlé škody. Aby poškození obdrželi odpovídající odškodné co nejrychleji, musí mít všichni majitelé ze zákona uzavřené povinné ručení, které se vztahuje na škody na majetku a také na zdraví. Majitel, který zaviní nehodu a nemá povinné ručení uzavřené, musí škodu uhradit ze svého.

Srovnání povinného ručení Svitavy

Vybrat si kvalitní povinné ručení nikdy nebylo tak snadné. Stačí na Úspory.cz vyplnit online formulář a obratem se dozvíte, která pojišťovna Vám nabízí výhodné a zároveň nejlevnější povinné ručení ve Svitavách na současném trhu. Nemusíte tedy osobně chodit na pojišťovny, abyste si povinné ručení uzavřeli. Vše potřebné totiž zařídíte z pohodlí svého domova.

Chci levnější povinné ručení