Úspory.cz >> Povinné ručení Tachov

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení pro Tachov

Na město Tachov narazíte cca 15 kilometrů před hranicemi s Německem a pojedete-li z Plzně zhruba 60 kilometrů na západ. Tachov leží na březích řeky Mže a patří k nejstarším západočeským městům. První zmínka pochází již z roku 1115. Historickou dominantou města je gotický kostel Nanebevzetí Panny Marie vybudovaný ve 14. století. Velmi zachovalé jsou městské hradby dlouhé 700 metrů, které obklopují celé historické centrum. Významnou památkou je také klasicistní zámek.

Poškozené osoby při dopravních nehodách mají nárok na vyplacení odpovídajícího odškodného z tzv. povinného ručení. Povinné ručení je lidové označení pro pojištění odpovědnosti z provozu vozidel, které je ze zákona povinné pro všechny vlastníky motorových vozidel na území ČR. Bez povinného ručení není možné vozidlo provozovat.

Srovnání povinného ručení Tachov

Při výběru povinného ručení se většina lidí orientuje především podle ceny pojištění. To je však stále dražší. Díky konkurenčnímu boji 13 pojišťoven, které povinné ručení smějí poskytovat, je však možné najít kvalitní povinné ručení za nízkou cenu. Na Úspory.cz si snadno a rychle najdete nejlevnější povinné ručení v Tachově díky online srovnání.

Chci levnější povinné ručení