Úspory.cz >> Povinné ručení Třebíč

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení pro Třebíč

Město Třebíč najdeme na západní Moravě, kde je druhým největším městem po Jihlavě. Leží na březích stejnojmenné řeky Jihlavy a zhruba 50 kilometrů od Brna. Město se nachází v kraji Vysočina, které je oblíbeným turistickým místem. V Třebíčí se nachází jedno z největších židovských čtvrtí v Evropě, které je součástí seznamu kulturního dědictví UNESCO. Karlovo náměstí bylo ve své původní velikosti téměř stejně velké jako Václavské náměstí. Mezi další zajímavosti patří říční lázně z roku 1933 či Lorenzovy sady z roku 1899.

Zákonné pojištění odpovědnosti z provozu vozidel není povinné pouze na území ČR, ale jedná se o standardní pojištění v evropských zemích. Hlavním smyslem tohoto pojištění je rychlé odškodnění poškozených osob při dopravních nehodách. Motoristé, kteří jezdí s nepojištěným vozidlem, porušují zákon, a hrozí jim pokuta ve výši 50 tisíc korun.

Srovnání povinného ručení Třebíč

Před rokem 1999 byl výběr povinného ručení snadný. Povinné ručení totiž nabízela pouze Česká pojišťovna za jednotnou cenu. Po roce 1999 již smí povinné ručení nabízet i další pojišťovny. Ceny pojistného se od té doby výrazně zvedly, a proto je důležité si před podpisem pojistné smlouvy porovnat více nabídek. Díky tomu můžete najít nejlevnější povinné ručení v Třebíči a ušetřit tak tisíce korun ročně.

Chci levnější povinné ručení