Úspory.cz >> Povinné ručení Třinec

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Srovnání povinného ručení v Třinci

Jedním z velmi důležitých typů pojištění je tzv. povinné ručení. Oficiální název zní pojištění odpovědnosti za škody způsobené motorovým vozidlem a definuje jej zákon č. 168/1999 Sb. Dle výše uvedeného zákona musí mít povinné ručení uzavřené každé vozidlo na území ČR, která má RZ, technický průkaz a je provozováno na silnicích a dálnicích. Za porušení tohoto zákona bude majiteli vozidla udělena vysoká finanční pokuta.

Nejlevnější povinné ručení online

Nabídka povinného ručení je velmi široká. Nabízí jej celkem 13 pojišťoven, které nabízí dvě až tři různé varianty pojištění. Ty se obvykle liší cenou, výši pojistných limitů. rozsahem pojištění a asistenčních služeb a také nabídkou doplňkových připojištění. Zájemce o povinné ručení má možnost si nabídky porovnat online a vybrat si tak tu nejvýhodnější.

Pár slov o Třinci

Město Třinec najdeme na Moravě mezi městem Frýdek-Místek a polskými hranicemi pod vrcholky Moravskoslezských Beskyd. Třinec patří k průmyslovým městům a je známé zejména díky významné české firmě Třinecké železárny. Kromě průmyslu město nabízí různé možnosti zábavy od koupališť, bazénů, divadel, kina až po nabídku rozmanitých turistických výletů po městě i okolí. Vyznavači paraglidingu si tento sport mohou užít na vrcholu Javorový.

Chci levnější povinné ručení