Úspory.cz >> Povinné ručení Trutnov

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení pro Trutnov

Trutnov se nachází v severovýchodních Čechách na březích řeky Úpy a je obklopen Krkonošským podhůřím, které je hojně vyhledávanou turistickou oblastí mezi Čechy i Němci. Městem prochází zajímavá Naučná stezka Bitvy u Trutnova. Díky blízkým Krkonoším sem turisté jezdí také trávit zimní dovolené. Mezi historické zajímavosti patří renesanční budova radnice, komplex budov hlavního nádraží z roku 1870, secesní domy na Jiráskově náměstí a mnoho dalších.

Povinné ručení patří mezi tzv. zákonná pojištění. To znamená, že v tomto případě je povinné ručení zákonné pro majitelé motorových vozidel, kteří bez platného pojištění nesmí vozidlo provozovat na veřejných komunikacích. Správný název povinného ručení zní pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla a nabízí jej celkem 13 pojišťoven.

Srovnání povinného ručení Trutnov

To však platí od roku 1999. Do té doby povinné ručení směla poskytovat pouze Česká pojišťovna. Po uvedení novely zákona byl tento “monopol” zrušen. Povinné ručení tak smí poskytovat kterákoliv pojišťovna, která získá licenci. Díky konkurenčnímu boji se daří držet ceny pojistného na rozumné výši i přesto, že v posledních dvou letech došlo k výraznému zdražení. Díky online srovnání na Úspory.cz si však nejlevnější povinné ručení v Trutnově najdete za pár minut a z vlastního křesla.

Chci levnější povinné ručení