Úspory.cz >> Povinné ručení Vsetín

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení pro Vsetín

Moravské město Vsetín leží na březích řeky Valašská Bečva ve Zlínském kraji a je součástí oblasti zvané Valašsko. Vsetín býval sídlem významné společnosti Zbrojovka, která se v posledních letech přeměnila ve společnost ZV - Nástroje a místo zbraní vyrábí nejrůznější nástroje na míru. Ve Vsetíně také můžeme navštívit řadu památek, z nichž nejvýznamnější je zámek, panský dům Maštaliska z roku 1710 či pomník prvního českého prezidenta T.G. Masaryka.

Povinné ručení je tzv. zákonné pojištění, kterým se zabývá zákon č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti z provozu vozidel. Toto zákonné pojištění je určeno všem majitelům vozidel v ČR, které mají osvědčení o platné technické prohlídce a přidělené registrační značky. Povinné ručení se vztahuje na škody, které vzniknou při dopravních nehodách, a díky němu poškození obdrží odškodné v odpovídající výši v krátké době.

Srovnání povinného ručení Vsetín

Výběr povinného ručení nepřenechávejte náhodě a volte pečlivě. Celkem 13 pojišťoven smí povinné ručení nabízet a jejich nabídky se ve snaze získat nové klienty zásadně liší. Srovnejte si jejich nabídky online na Úspory.cz a nemusíte nikam chodit. Výběr a sjednání povinného ručení si v klidu a bez nátlaku vyřídíte z domova. Není snazší způsob, jak si uzavřít nejlevnější povinné ručení ve Vsetíně.

Chci levnější povinné ručení