Úspory.cz >> Povinné ručení Žatec

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Porovnání povinného ručení v Žatci

Česká republika patří mezi vyspělé evropské země, které mají uzákoněné pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla. U nás toto pojištění nazýváme povinným ručením a vztahuje se na škody způsobené pojištěným vozidlem na majetku, zdraví a životě dalších osob. Bez povinného ručení nesmí majitel vozidlo provozovat. Pokud tak činí, vystavuje se trestu v podobě vysoké finanční pokuty.

Nejlevnější povinné ručení online

Na ceně povinného ručení se odvíjí více parametrů. Mezi nejčastěji používaná patří objem a výkon motoru, staří vozidla, a také věk a trvalé bydliště vlastníka vozidla. Je známé, že nejdražší pojištění mají mladí řidiči, žijící ve větších městech. Všeobecně jsou považování za více rizikovou skupinu. Pokud si chcete najít levné ale kvalitní povinné ručení, hledejte online.

Pár slov o Žatci

V západních Čechách můžete narazit na malebné městečko Žatec, jehož okolí je plné chmelnic. Ano zdejší oblast je známá pěstováním této plodiny důležité pro výrobu nejoblíbenějšího českého nápoje piva. Nedaleká Nechranická přehrada je vyhledávaným rekreačním místem během letních měsíců. Mezi důležité městské památky patří například radnice s věží, synagoga, zbytky městského opevnění či renesanční sladovna.

Chci levnější povinné ručení