Úspory.cz >> Povinné ručení Žďár nad Sázavou

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení pro Žďár nad Sázavou

Město Žďár nad Sázavou najdeme v malebném kraji Vysočina na pomyslné hranici mezi Čechy a Moravou. Podstatná část města je součástí chráněné krajinné oblasti Ždárské vrchy, které jsou protkané hustou sítí pěších a cyklistických turistických tras. Město má zachovalé historické centrum a místním památkám vévodí komplex budov tvořící cisterciácký klášter Studnice Blahoslavené Panny Marie. Významnou památkou je také poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře.

Vlastníci motorového vozidla mají několik povinností, které musí dodržet, aby mohli se svým vozidlem vyrazit na silnice. Vozidlo musí být řádně registrované, v dobrém technickém stavu a pojištěné dle zákona. Bez pojištění odpovědnosti z provozu vozidla neboli povinného ručení vozidlo nesmí na veřejných komunikacích ani parkovat. Majiteli nepojištěného vozidla hrozí vysoké pokuty.

Srovnání povinného ručení Žďár nad Sázavou

Vozidlo pojištěné být musí. Zde nemají motoristé na výběr. Vybrat si však mohou mezi 13 pojišťovnami, které povinné ručení v současné době smějí poskytovat. Jejich nabídky jsou značně odlišné a motorista si může vybírat mezi různými rozsahy pojištění, variantami pojistných limitů či z nabídky doplňkových připojištění. Povinné ručení si snadno porovnáte na Úspory.cz a nejlevnější povinné ručení ve Žďáru nad Sázavou uzavřete kompletně online.

Chci levnější povinné ručení