Úspory.cz >> Povinné ručení sazby 2018

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Povinné ručení sazby 2018

Sazby povinného ručení se pochopitelně liší, a to hned díky různým aspektům. Pokusme se tedy přesně poukázat na tyto charakteristiky a na to, proč je povinné ručení i některé pojišťovny levnější a nu některé je zase cenově hodně nahoře. Porovnání dnes není nijak náročné a můžeme jej mít velmi rychle. Bez větších problémů tak zjistíme, jaké povinné ručení sazby 2018 aktuálně nabízí.

Zdvihový objem motoru

Asi nejdůležitější charakteristikou z pohledu celkové ceny povinného ručení je pochopitelně zdvihový objem motoru konkrétního vozidla. Je celkem jasné, že některé automobily anebo motocykly nejsou pro povinné ručení nijak extrémně drahou záležitostí. Jmenovat bychom mohli například motocykly do 50 ccm, za které se platí poměrně málo. Povinné ručení sazby 2018 ukazuje u těchto strojů v minimálních cenách.

Marže pojišťoven

Mimo zdvihový objem motoru a jiné charakteristiky týkající se třeba samotného motoristy jsou ceny složeny bohužel i marží pojišťoven. Ty mohou být v mnohých případech hodně vysoké. I proto je ideální porovnání cen povinného ručení na webu uspory.cz. Toto porovnání je zdarma a cenu nejvýhodnější pojistky můžete znát ihned.

Chci levnější povinné ručení