Úspory.cz >> Havarijní pojištění - Servisní pojišťovna

Získejte výhodné havarijní pojištění

Získejte komplexní ochranu již od 1230 korun Chci výhodné havarijní pojištění

Sleva až
70 % do 2 minut

Okamžitě získáte GARANCI Vaší ceny

Havarijní pojištění - Servisní pojišťovna

Moderní havarijní pojištění se vším všudy dnes nabízí celá řada pojišťovacích společností v různých podobách. Pokud chcete mít vše skutečně zabezpečeno, je zapotřebí volit komplexní havarijní pojištění se vším všudy. To většinou nejsou schopny klasické největší pojišťovny nabídnout, jelikož jim k tomu chybí potřebné vybavení. Existuje ale i celá řada společností, které umí nabídnout pojistku se vším všudy. Ve stoprocentně nejkomplexnější podobě poskytuje havarijní pojištění Servisní pojišťovna. Charakteristiky tohoto pojištění je určitě vhodné znát, jelikož nabízí vše, co motorista z pohledu záruk potřebuje.

Možnosti havarijní pojistky u Servisní pojišťovny

Havarijní pojištění lze u servisní pojišťovny uzavřít v několika různých podobách. První variantu představuje pojištění s názvem All risk. Tento typ pojistky kryje především před zničením motorového vozidla v důsledku živelné události anebo havárie, vandalismu či odcizení. Jinak ale můžete klidně volit i pojištění Havárie, které kryje pouze poškození zapříčiněné živelnou události či havárií. Klidně si ale lze zajistit i pojistnou ochranu pouze pro případ odcizení vozidla. Toto pojištění se vztahuje i na odcizení součásti konkrétního automobilu.

Porovnání havarijního pojištění

I havarijní pojištění je typické tím, že jej poskytuje celá řada různých společností a každá z nich má na konkrétní pojistce určitou marži. Díky tomuto faktu se ceny havarijního pojištění značně liší. Ideální je tedy porovnávat pojistky a najít tu nejlevnější variantu. Rychlé a efektivní porovnání havarijního pojištění poskytuje web uspory.cz. V nabídce je tady ceká řada různých společností, které poskytují kvalitní havarijní pojištění za solidní ceny. Opravdu precizně poskytuje havarijní pojištění Servisní pojišťovna a mnohdy se jedná o nejlevnější pojistku ze všech.

Chci levnější havarijní pojištění