Úspory.cz >> Povinné ručení - Servisní pojišťovna

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Povinné ručení - Servisní pojišťovna

Povinné ručení patří mezi pojistky, které se nedoporučuje podceňovat. Rozhodně stojí zato si vybrat povinné ručení se vším všudy u některé ze zkušených pojišťoven, která tento produkt nabízí tradičně a se vším všudy. Vybírat se dnes dá z velkého množství poskytovatelů povinného ručení. Ne všichni ale dokážou nabídnout pojištění komplexní a také za solidní cenu. Jestliže chcete mít opravdu komplexně pojaté povinné ručení, pak není problém volit třeba Servisní pojišťovnu. Ta dokáže nabídnout jakékoli pojištění za opravdu solidní ceny. Povinné ručení Servisní pojišťovna umí nabídnout také, nicméně řeší jej mnohem méně.

Možnosti pojištění u Servisní pojišťovny

Pojištění u Servisní pojišťovny je řešeno většinou pouze jako havarijní. Povinné ručení de facto Servisní pojišťovna vůbec neřeší. Stoprocentně stojí zato vybrat si k povinnému ručení zejména právě havarijní pojištění, které dokáže pokrýt komplexně všechno, co je možné za pomocí pojištění zajistit. U havarijního pojištění je vynikající hlavně to, že společnost Samohýl má ni vlastní síť servisů. V případě poškození vozidla dochází k tomu, že si jej můžete nechat pohodlně opravit klidně i v některém z nich. V rámci havarijního pojištění jsou pochopitelně opravy zdarma, což je pro vás maximálně výhodné.

Porovnání povinného ručení

Srovnat si efektivně povinné ručení je dnes maximálně jednoduché a pohodlné. Dříve se vše řešilo přes konkrétní pobočky určitých pojišťoven. Ty byly schopny prozradit ceny pojištění u dané pojišťovací instituce. Určité možnosti ale nabízejí i internetoví stránky poskytovatelů pojištění. Chcete-li mít všechno v jednom, vyplatí se nalistovat si internetové stránky uspory.cz. Právě tady si můžete nechat komplexně porovnat všechny pojistky u nejznámějších pojišťoven. Rozhodně tady má povinné ručení Servisní pojišťovna i další společnosti.

Chci levnější povinné ručení