Úspory.cz >> Havarijní pojištění - Slavia pojišťovna

Získejte výhodné havarijní pojištění

Získejte komplexní ochranu již od 1230 korun Chci výhodné havarijní pojištění

Sleva až
70 % do 2 minut

Okamžitě získáte GARANCI Vaší ceny

Havarijní pojištění - Slavia pojišťovna

Riziko havárie existuje při jízdě jakýmkoli vozidlem, a to klidně i nemotorovým. Dokonce i chodci podstupují při přecházení komunikace riziko, že je něco srazí. Je jasné, že pokrytí tohoto rizika je poměrně problematické a může mnohdy dojít k velmi nepříjemným situacím, které jsou fakticky neřešitelné. Pokud ale chcete eliminovat alespoň finanční stránku věci, pak se vyplatí kvalitní havarijní pojištění. To umí být skutečnou oporou při jakýchkoli nebezpečných situacích. Momentálně poskytuje výhodně havarijní pojištění Slavia pojišťovna, a to v několika různých podobách. Ideální bude, když se na toto pojištění soustředíme a ukážeme si jeho možnosti. Je jich skutečně hned několik.

Možnosti havarijního pojištění u Slavia pojišťovny

Klienti Slavia pojišťovny mají možnost volby mezi celkem třemi variantami povinného ručení uzavřeného u této společnosti. Havarijní pojištění Slavia pojišťovny je platné fakticky po celém území Evropy mimo několika zemí, jimiž jsou třeba Moldavsko, Ukrajina, Čečensko a některé další. Základní spoluúčast u havarijního pojištění u Slavia pojišťovny činí 5%. U některých konkrétních rizik ale může být i vyšší. Na mysli máme především vandalismus, u něhož je spoluúčast 20%. U některých pojistných událostí týkajících se nadstandardní výbavy lze hovořit taktéž o vyšší spoluúčasti, a to ve výši 10%.

Výhodné porovnání havarijního pojištění

Jestliže chcete skutečně výhodné havarijní pojištění, vyplatí se vám porovnat pojistky. Je jasné, že havarijní pojištění Slavia pojišťovna poskytuje výhodně, nicméně i tak lze najít i některé výhodnější pojistky. Optimální možnosti porovnání havarijního pojištění poskytuje web uspory.cz. Zdarma a především velmi rychle můžete mít jasno o tom, která havarijní pojistka bude právě pro vás ta nejvýhodnější.

Chci levnější havarijní pojištění