Úspory.cz >> Povinné ručení - Slavia pojišťovna

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Povinné ručení - Slavia pojišťovna

Spolehlivé povinné ručení bezesporu patří do povinné výbavy každého motoristy. Jestliže budete chtít vsadit na kvalitní a časem prověřenou společnost, pak je výbornou volbou Slavia pojišťovna. Tato společnost se řadí mezi tradiční, jelikož u nás působila již v době první republiky. Založena byla již roku 1868. Po dlouholeté odmlce za doby komunismu se opět Slavia pojišťovna objevuje po roce 1989. V roce 2010 dokonce tato pojišťovací společnost získala ocenění pro nejpřívětivější pojišťovnu v České republice. Povinné ručení Slavia pojišťovna nabízí v opravdu kvalitní podobě a není problém se v případě jeho uzavření dočkat i zajímavých slev a bonusů. Již dlouhou dobu patří toto pojištění mezi nejlevnější vůbec.

Charakteristika povinného ručení u Slavia pojišťovny

Povinné ručení u Slavia pojišťovny je v mnohých variantách skutečně nejlevnější pojistkou. Nízké ceny jsou nastaveny hlavně pro řidiče, kteří jezdí bez dopravních nehod. Pokud se vám podaří nemýt účastníkem dopravní nehody 84 měsíců, získáte zajímavý bonus ve výši 60%. Zvolit lze jako součást povinného ručení mimo jiné i pojištění pokut zvané Kryštof. To dokáže efektivně ochránit před finančními dopady případných pokut, které můžete dostat. Vše svým klientům odpouští Slavia pojišťovna drobné nehody do maximální finanční výše 10 000 korun. Nedojde ani ke snížení bonusu.

Porovnání povinného ručení

I přesto, že povinné ručení Slavia pojišťovna nabízí poměrně levně, stojí zato zkusit porovnat pojistky u několika dalších konkurenčních společností. Ty dokážou poskytnout mnohdy i nižší ceny, což vám jako klientům logicky umožní ušetřit klidně i několik set korun. Jestliže chcete mít opravdovou jistotu, pak se vyplatí porovnat pojistky na webu uspory.cz. Tady budete mít k dispozici zdarma všechny možné pojistky od nejznámějších pojišťovacích společností. Za několik minut tak budete mít vybranou nejlevnější pojistku na trhu.

Chci levnější povinné ručení