Úspory.cz >> Havarijní pojištění - Triglav pojišťovna

Získejte výhodné havarijní pojištění

Získejte komplexní ochranu již od 1230 korun Chci výhodné havarijní pojištění

Sleva až
70 % do 2 minut

Okamžitě získáte GARANCI Vaší ceny

Havarijní pojištění - Triglav pojišťovna

Možnosti setkání se s dopravní nehodou jsou bohužel při současném provozu stále větší. Ostatně čísla hovoří jasně a statistiky uvádějí stále zvyšující se počet dopravních nehod, které se stávají. Pokud chcete být alespoň finančně kryti při jakékoli dopravní nehodě, musíte být opravdu kvalitně pojištění. To již dnes naštěstí není až tak velký problém. Při množství pojišťoven nabízejících jak povinné ručení, tak i havarijní pojistky, si můžete být jisti tím, že vyberete tu nejvýhodnější možnost. V hodně zajímavé podobě nabízí povinné ručení a především havarijní pojištění Triglav pojišťovna. Její pojistky dokážou pokrýt prakticky všechna potenciální rizika. Soustřeďme se tedy hlavně na zmiňované havarijní pojištění.

Typy havarijního pojištění u Triglav pojišťovny

Havarijní pojištění u Triglav pojišťovny nabízí tři základní varianty pojištění. Celkový rozsah havarijního pojištění se odvíjí především od celkové pojistné ochrany. Čím je pojistná ochrana důmyslnější a komplexnější, tím je pochopitelně cena za havarijní pojištění vyšší. Velkou výhodou u havarijního pojištění Triglav pojišťovny je především fakt, že je k němu automaticky zdarma asistenční služba mající dosah po celé Evropě. Když se vám stane nějaká nepříjemnost v zahraničí, budete tak ochráněni.

Porovnání havarijního pojištění u více pojišťoven

Když nevíte, u které z pojišťoven uzavřít havarijní pojištění, určitě se podívejte přímo na porovnání všech pojišťovacích společností a zkuste si jednotlivé pojistky precizně porovnat. Mnohé pojišťovny dokážou nabídnout havarijní pojištění maximálně levně. Ideální porovnání nabízí web uspory.cz. Máte jej tady zdarma a ve velmi rychlé variantě. Za několik minut tak vždy budete vědět, které pojištění je ze všech nejvýhodnější a budete se na něj moci spolehnout. Momentálně tady nabízí havarijní pojištění Triglav pojišťovna a fakticky všechny další pojišťovny i online, takže si jej můžete klidně po porovnání uzavřít online.

Chci levnější havarijní pojištění