Úspory.cz >> Povinné ručení - Triglav pojišťovna

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Povinné ručení - Triglav pojišťovna

Spolehlivé povinné ručení nemusí být pouze jakousi povinnou pojistkou, kterou byste museli nutně uzavřít. Často lze uzavřít natolik výhodně, že bude krýt spousty situací, jež se bohužel mohou zcela běžně stát. Ve velmi precizním a komplexním provedení poskytuje povinné ručení Triglav pojišťovna. U nás stále ještě ne příliš známá pojišťovací společnost pocházející ze Slovinska umí nabídnout celou paletu pojistek. Povinné ručení od Triglav pojišťovny se může vztahovat na spousty situací, jež můžete jako účastníci silničního provozu v rámci České republiky zažít. Buďme ale konkrétnější a na povinné ručení u Triglav pojišťovny se zaměřme.

Detaily povinného ručení u Triglav pojišťovny

Varianta povinného ručení u Triglav pojišťovny je sice pouze jedna jediná, nicméně dokáže se pochlubit opravdu vysokými pojistnými limity. Vybrat si u nich můžete buď limit v rámci pojištění Exklusive ve výši 70 milionů korun pojistného krytí anebo limit Basic, kde je krytí poloviční, tedy 35 milionů korun. Systém odměn je u této pojišťovny velmi dobře promyšlený a spolehnout se budete moci třeba na výhodné úrazové pojištění pro řidiče anebo na pojistky vztahující se k právní ochraně řidičů.

Porovnání povinného ručení pomáhá

Povinné ručení může být opravdu výhodné a není problém najít přesně takové, které vám bude vyhovovat. Stačí k tomu pouze kvalitní porovnání povinného ručení. To lze realizovat přímo na specializovaných webech. Výbornou volbou je mezi nimi web uspory.cz, kde je porovnání k dispozici zdarma a v komplexním provedení. Velmi rychle se takto dozvíte, kterou pojistku je výhodné uzavřít a jaké se raději vyhnout. Cenově se tak za pojištění můžete dostat klidně i o několik se t korun níže, než tomu bylo se stávající pojišťovnou. Za každé situace nemusí nabízet povinné ručení Triglav pojišťovna nejlevněji, a tak je zapotřebí porovnávat.

Chci levnější povinné ručení