Úspory.cz >> Havarijní pojištění - Uniqa pojišťovna

Získejte výhodné havarijní pojištění

Získejte komplexní ochranu již od 1230 korun Chci výhodné havarijní pojištění

Sleva až
70 % do 2 minut

Okamžitě získáte GARANCI Vaší ceny

Havarijní pojištění - Uniqa pojišťovna

Havarijní pojištění je řazeno mezi pojistky, které mají za úkol pokrýt veškeré výdaje, které nedokáže pojmout povinné ručení. V současnosti nabízí havarijní pojištění velké množství pojistitelů a je možné si vybírat skutečně výhodné pojištění se vším všudy. Ne každá pojišťovna se k vám ale takto postaví a její pojištění může být značně nevýhodné. V poměrně zajímavé variantě poskytuje havarijní pojištění Uniqa pojišťovna. Vybrat si u této společnosti mohou zájemci o havarijní pojištění hned několik různých možností pojištění. Podívejme se podrobněji na všechny z nich a ukažme si i to, jak lze na havarijním pojištění efektivně ušetřit.

Varianty havarijního pojištění u Uniqa pojišťovny

U Uniqa pojišťovny si mohou klienti vybírat přímo z několika zajímavých alternativ pojištění. Nejznámější a nejobyčejnější variantou je Kasko Basic. Jedná se o pojištění, které kryje škody vzniklé v souvislosti s poškozením vozidla, a to jakýmkoli způsobem. Nejčastěji se jedná o poškození na základě srážky se zvěří anebo jinými překážkami. Pokud se bojíte odcizení vozu, pak je optimální volbou Kasko Odcizení. Zvolit je možné ale i další alternativy, z nichž bychom mohli jmenovat třeba Kasko Max vztahující se i na pojištění čelního skla a na další situace, jež mohou reálně vzniknout. Výhodné je i Kasko Super poskytující pojistné plnění ve výši 110% obecné ceny.

Porovnání havarijního pojištění je výhodné

Havarijní pojištění Uniqa pojišťovna nabízí velmi výhodně. I přesto ale stojí zato porovnat si pojištění u několika dalších konkurenčních společností. Jen tak dospějete k tomu, že se dostanete na nejnižší možnou cenu za havarijní pojištění na celém trhu. Web uspory.cz nabízí bezplatné a efektivní porovnání havarijního pojištění se vším všudy. Jedná se o porovnání nestranné, takže vás nikdo nebude tlačit k uzavření pojistky u konkrétní pojišťovny. Během několika vteřin budete vidět podobu pojistek jednotlivých společností.

Chci levnější havarijní pojištění