Úspory.cz >> Povinné ručení - Uniqa pojišťovna

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Povinné ručení - Uniqa pojišťovna

Uzavření povinného ručení je jakousi samozřejmostí pro každého motoristu. Pro mnohé z nás je bohužel ovšem pouze jakousi povinností, u které příliš nikdo nepřemýšlí. Mnohdy tak spousta lidí vydá za povinné ručení zbytečně vysoké množství peněz. V každém případě je možné hovořit o tom, že porovnání povinného ručení může člověku finančně hodně pomoct. Za několik vteřin lze dnes mít povinné ručení v té nejlevnější podobě. Velmi levně poskytuje povinné ručení Uniqa pojišťovna. Tato tradiční společnost se řadí mezi deset největších pojišťoven, jež u nás působí. I díky bohaté historii a pestrému portfoliu produktů je možné uzavřít povinné ručení právě tady. Co vše tedy tato pojistka pokrývá a jak ji vybrat co nejefektivněji.

Co pokryje povinné ručení u Uniqa pojišťovny

Povinné ručení u Uniqa pojišťovny se vyznačuje hned několika základními charakteristikami. Jedná se o pojistku pokrývající jak škody na majetku, tak i na zdraví konkrétního motoristy. Povinné ručení Uniqa pojišťovna nabízí v takové verzi, že lze problémů rozšířit i o další doplňková pojištění, jež jsou velmi výhodná. Na mysli máme především pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou řízením motorového vozidla anebo pojištění čelního skla či další pojistky.

Porovnání povinného ručení šetří peníze

Když budete chtít opravdu výhodné povinné ručení, nezbude nic jiného než porovnávat pojistky u mnohých konkurenčních pojišťoven. Učinit tak můžete bez větších problémů jak přímo fyzicky na konkrétních pobočkách, tak i v online podobě, a to na webu uspory.cz. tady je k dispozici rychlé porovnání zdarma. Není tak problém mít nejvýhodnější pojistku do několika málo minut. Porovnání je navíc jednoduché a zvládne jej každý. Ušetřit se takto dá i několik tisíc korun ročně.

Chci levnější povinné ručení