Úspory.cz >> Povinné ručení - Wüstenrot pojišťovna

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Povinné ručení - Wüstenrot pojišťovna

V dobách dřívějších bylo povinné ručení fakticky vždy záležitostí tehdy Československé pojišťovny. V současnosti je výběr dokonale pestrý a není problém zvolit si přesně povinné ručení u kterékoli pojišťovny dle vlastního vkusu. Tento fakt je skvělý především z hlediska celkové ceny pojištění. Ta může být skutečně nízká, a to především díky tomu, že existuje efektivní porovnání ceny pojištění na internetu. Povinné ručení dne nabízí skutečně skoro každá pojišťovna. Důkazem budiž i fakt, že poskytuje povinné ručení Wüstenrot pojišťovna. Tato společnost se pochopitelně zpočátku soustředila především na stavební spoření a všechny produkty s ním související. Postupem času se ale specializuje i na povinné ručení.

Jaké je povinné ručení u Wüstenrot

Vybírat si mohou klienti u společnosti Wüstenrot z celkem dvou základních variant povinného ručení. Ty se odlišují celkovou sumou pojistného krytí. U standardního pojištění je celková suma pojistného krytí stanovena na 35 milionů korun a u nadstandardního na 70 milionů korun. Velmi výhodná je i bezplatná asistenční služba, které mohou zájemci využívat. Zapomenout bychom přitom neměli ani na další aspekty povinného ručení u Wüstenrot. Typické jsou zejména bonusy vztahující se na tuto pojistku. Bonus může v maximu dosahovat až na 60% z celkové pojistné sumy.

Porovnání povinného ručení se vyplatí

I přesto, že nabízí povinné ručení Wüstenrot pojišťovna poměrně výhodně, není od věci soustředit se na porovnání pojistek u všech poskytovatelů tohoto typu pojištění. Ti mohou nabízet pojistky i levnější a v mnohých ohledech výhodnější. Pokud si najdete internetové stránky uspory.cz, pak se setkáte s tím, že můžete vybrat klidně i mnohem levnější a výhodnější povinné ručení. To si pak přes stejný web můžete klidně uzavřít online.

Chci levnější povinné ručení