Úspory.cz >> Cestovní pojištění podle destinace

Cestovní pojištění podle destinace

Vybrat si cestovní pojištění lze hned podle několika základních kritérií. Jedním z nich je bezesporu cílová destinace, do které míříte. Je vcelku jasné, že v každém lokalitě na světě je třeba politická anebo jiné situace poněkud odlišná a na základě tohoto faktu se stanovuje pojišťovnou míra rizika. Do zemí, kde je konkrétní riziko poněkud vyšší, neseženete tak levné cestovní pojištění, jako je tomu u některých maximálně bezpečných zemí, v nichž se není fakticky čeho obávat. Cestovní pojištění podle destinace ale člověk sám o sobě nevybírá, jelikož má většinou přesně rozmyšleno, kam se vydá. 

 

Mnohdy vysoké cenové rozdíly

U cestovního pojištění do různých destinací je možné spatřit někdy minimální rozdíly a v mnohých případech i rozdíly doslova propastného ražení. Každopádně i na takovém pojištění je možné efektivně ušetřit. Nikdo by ale neměl úsporu řešit tak, že si prostě a jednoduše vezme cestovní pojištění bez jeho některých součástí. Ideální je porovnat pojistky na uspory.cz, kde je všechno jako na dlani. 

 

Porovnejte si cestovní pojištění

Ideální možnosti úspory na cestovním pojištění do různých lokalit nabízí porovnání pojištění nu všech nejznámějších pojišťoven. Každá z nich totiž nabízí jiné cenové sazby. Cestovní pojištění podle destinace můžete klidně porovnat a budete mít jednoznačně dáno, která pojistka je příliš drahá a která naopak cenově dokáže uspokojit. 

 

Lenka P., Otrokovice

V posledních letech jsem procestovala takřka celý svět a cestovní pojištění nikdy nepodceňuji. Proto si porovnávám pravidelně pojistky na webu uspory.cz a mám jasno v tom, že bude platit za cestovní pojištění tu nejnižší možnou cenu na trhu. 

 

Jiří M., Dvůr Králové

Když jsem cestoval do Ugandy, tak mně bylo jasné, že moje cestovní pojistka bude neskutečně drahá. Skutečně tomu tak bylo. Při další pracovní cestě do této ne příliš bezpečné země jsem ale využil porovnání na uspory.cz a hodně jsem se divil. Cena, která mi vyšla u jiné pojišťovny, byla o hodně levnější. Ihned jsem tedy změnil pojistitele.