Úspory.cz >> Air Bank běžný účet
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Přejděte k Air Bank ještě dnes!

Jen u nás peníze vydělávají i na běžném účtu Chci běžný účet

Bez
zbytečných poplatků

Zdarma získáte
 • 2 platební karty a 1 platební nálepka
 • Odchozí platby, změny PIN a CashBack
 • Internet banking plný vychytávek
Výhody
 • Běžný účet ZDARMA
 • Vedení až 10 běžných účtů za 10 Kč měsíčně
 • Rodinné finance jednoduše pod kontrolou
Užitečné informace
 • Kompletně zařídíte online
 • Poplatky za změnu banky až do výše 500 Kč vám budou proplaceny

Běžný účet u Air Bank

Dnes již opravdu není moc důvodů proč nepřejít k Air Bank

Získáte výhody, které jen tak někdo nemá:

 • Vedení účtu zdarma a bez podmínek
 • Díky odměnám za placení kartou ušetřtíte i 1000 Kč ročně
 • Váš účet je absolutně v bezpečí díky Chytrému inkasu
 • Jedině u Air Bank můžete přijít na pobočku po vaší pracovní době a třeba i s vaším pejskem

Máte například jeden společný účet, ze kterého platíte společné výdaje, složenky atd. K němu máte každý jednu kartu, kterou používáte na společné nákupy. Jeden z páru má svůj soukromý účet s ještě jednou platební kartou na vlastní výdaje. Spoříte na jeden spořicí účet, ale v něm můžete mít až 10 spořicích obálek (třeba jednu společnou, druhou na novou motorku a třetí na wellness víkend).

Všechny finance tak máte jednoduše pod kotnrolou.

Chci běžný účet

5 nejčastěji využívaných funkcí mobilního bankovnictví. Umí je i vaše banka?

18.09.2018

Spousta Čechů vlastnících chytrý telefon si svůj život bez mobilního bankovnictví už neumí představit. Svůj účet mohou jednoduše kontrolovat a ovládat prostřednictvím telefonu. Stačí mít připojení na internet. Víte ale, co všechno moderní mobilní bankovnictví už dokáže? Pojďme si představit jedny z nejvyužívanějších funkcí.

Celá aktualita

Přišli jste o platební kartu nebo nálepku? Jednejte rychle

27.06.2018

Ztráta nebo krádež osobních dokladů včetně platebních karet a nálepek je sama o sobě nepříjemná událost. U platební pomůcek navíc hrozí riziko jejich zneužití. Nechcete-li zbytečně přijít o peníze, je nutné reagovat co nejrychleji. Zloději totiž velmi dobře vědí, že jde bojují s časem.

Celá aktualita

Běžné účty: Je studentský účet nutnost?

25.08.2017

Studentský život není laciný. Student musí být z něčeho živ, rád se baví a samotná studia také něco stojí. Zdaleka ne každý student má na tolik movité rodiče, aby mohl studovat a bavit se bez toho, aniž by sám přiložil ruku k dílu. Většina studentů si proto přivydělává, a s tím souvisí i potřeba dobrého a zároveň levného osobního účtu. Je lepší speciální bankovní účet pro studenty nebo klasický běžný účet?

Celá aktualita

Bezkontaktní platby: Co potřebujete vědět?

06.03.2017

Možnost bezkontaktního placení využívají milióny zákazníků po celém světě. A Česká republika není výjimkou, právě naopak. Čeští spotřebitelé si bezkontaktní platby více než oblíbili a prostřednictvím platebních karet platí častěji než vybírají hotovost u bankomatů.

Celá aktualita

Běžný účet od Air Bank

Air Bank je mladá, moderní a dynamická banka, která na český trh vstoupila v roce 2011. Je určená lidem, kteří se rádi starají o své finance sami a fungující internetové bankovnictví je pro ně základ. Pokud však zákazník potřebuje osobní kontakt, Air Bank disponuje i kamennými pobočkami. Produktové portfolio Air Bank je velmi široké a jedním za základních produktů je běžný účet.

Běžný účet na míru

Air Bank svým zákazníkům poskytuje běžný účet, který si přizpůsobí svému užívání. Běžný účet je určený zákazníkům, kteří účet využívají v plné míře i těm, kteří využívají pouze některé služby. Air Bank nabízí veškeré služby od vedení běžného či spořicího účtu až po složité bankovní transakce. Ke každému běžnému účtu obdrží zákazník až 2 platební karty zdarma. Účty se liší pouze v poplatkové politice.

Zákazník si může na jedno jméno založit až 10 běžných účtů. Toto řešení se využívá zejména v rámci rodin, které tak ušetří na poplatcích. Správa a vedení běžného účtu je díky přehlednému a jednoduchému internetovému bankovnictví velmi snadná.

Hlavní výhody běžného účtu u Air Bank:

 • Jednoduché internetové bankovnictví a mobilní aplikace pro chytré telefony
 • Bankomaty umožňují výběr i vklady
 • Možnost výběru ze 4 300 terminálů Sazky
 • Většina poboček má otvírací dobu od 9.00 do 21.00

• Peníze na běžném účtu do 100 000 korun jsou úročeny bonusovou sazbou 1,10 % p.a. stejně jako na spořicím účtu (Běžný účet s úrokem 1,2 %).

• Stačí jen 5x měsíčně zaplatit kartou a následující měsíc budeme úročit váš běžný účet.

• Vybírat můžete ze 4 300 terminálů Sazky a ze všech bankomatů zdarma.

• Ke svým penězům se díky tomu dostanete na více místech, než u všech českých bank dohromady.

• Budete moci využívat mobilní aplikaci, ve které můžete jednoduše nakládat s penězi a využívat stejné vychytávky jako v internetovém bankovnictví.

• V mateřských bankomatech si navolíte přesně ty bankovky, které potřebujete. Můžete z nich peníze nejen vybírat, ale i do nich vkládat.

• Získáte možnost využívat Chytré inkaso, které vás vždy požádá o své schválení, nebo zamítnutí. Bez vašeho vědomí vám už nikdo z vašeho účtu peníze inkasovat nebude.

• Zdarma získáte automaticky 2 platební karty, Odchozí platby, změny PIN a CashBack.

• Až 10 běžných účtů za jednu cenu v rámci rodinných financí, které budete mít rázem pod kontrolou.

AKCE: Nyní si můžete vyzkoušet běžný účet u AirBank na 3 měsíce úplně zdarma –bez jakýchkoliv poplatků!

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 1 406 606 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny Srovnejto.cz a.s., kde významnou roli hraje i portál Srovnejto.cz kde jsme dali dohromady to nejlepší z Úspory.cz, ePojisteni.cz a Tarifomat.cz Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplníte krátký formulář
 • Nastavíte si váš nový účet a zvolíte si doplňkové služby
 • Vyberete si z nabídky možností podpisu smlouvy
 • Využíváte svůj nový účet bez zbytečných poplatků

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 406 606 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.