Úspory.cz >> Distributor elektřiny
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Ušetřete snadno na elektřině!

Pomůžeme Vám vybrat levnějšího dodavatele Chci platit méně za elektřinu!

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Distributor elektřiny

Dodávky elektrického proudu do domácností jsou pro nás pro všechny nezbytné a není možné je nijak opomíjet. Rozhodně důležitou roli v samotných dodávkách hraje zejména distributor elektřiny. Právě on je schopen nasadit takové ceny elektrické energie, které pak musí koncový zákazník platit. Tyto ceny se do značné míry liší a u některých společností může být cena elektřiny na minimu, zatímco jiné společnosti díky vysokým maržím tlačí cenu vysoko. Koncový zákazník tak stojí mezi těmito společnostmi a snaží se na vše reagovat. Samotnému se mu to ale často nedaří. 

 

Porovnejte si ceny elektřiny

Pokud nehodláte platit za dodávky elektrické energie neskutečné peníze, pak stojí zato přesně se podívat na ceny jednotlivých distributorů. Na webu Úspory.cz budete mít všechno jako na dlani. Žádný distributor elektřiny nebude pominut a vy budete mít od začátku jasno v tom, jak to vypadá s cenami elektrické energie na trhu. Rozhodně dojdete k závěru, že tyto ceny budou značně odlišné podle toho, o jakého distributora se bude jednat. 

 

Jednoduchá změna distributora

Jestliže chcete opravdu ušetřit, pak není nic jednoduššího než změnit distributora elektřiny. Stačí k tomu pouze zmiňované porovnání na webu Úspory.cz a rozhodnutí se pro nového dodavatele. Volit je samozřejmě ideální co možná nejnižší ceny. Orientace podle nich je optimální, nicméně zapotřebí je podívat se i na některé další aspekty. Na mysli máme především spolehlivost dodávek a některé ostatní sužby. Typický je kupříkladu pronájem elektroměru anebo jiných součástí celé soustavy. 

 

Olga A., Valašské Klobouky

"Minulý týden jsem se rozhodla pro změnu distributora elektrické energie. Vedly mě k tomu především, opravdu vysoké platby za faktury. Při příchodu poslední faktury od dnes již minulého dodavatele elektřiny jsem řekla stop a našla si na webu úspory.cz nového distributora, který mi nabídl mnohem nižší ceny. Dnes již na elektrické energii mohu měsíčně ušetřit i několik set korun."

 

Miloslav H., České Budějovice

"Platby za elektrickou energii jsou často poměrně vysoké, nicméně všichni bychom měli počítat s tím, že i na energii lze ušetřit. Jasně jsem se o tom přesvědčil minulý týden, kdy jsem si porovnal ceny distributorů na úspory.cz. Při pohledu na tuto statistiku jsem okamžitě změnil dodavatele, a to online formou."

 
Chci platit méně za elektřinu