Úspory.cz >> Jak ušetřit za elektřinu
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Ušetřete snadno na elektřině!

Pomůžeme Vám vybrat levnějšího dodavatele Chci platit méně za elektřinu!

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Jak ušetřit za elektřinu

Jakákoli úspora je pochopitelně velmi příjemná. Pokud se podaří ušetřit na elektřině, pak je to naprosto fantastické. Určitě stojí zato podívat se podrobněji na několik základních možností, které se z hlediska úspory elektrické energie nabízejí. Spousta z nás bohužel v současné době úspory za elektrikou energii příliš neřeší, což určitě není dobře. Pokud si své faktury přesně zkontrolujete, pak můžete mít určitě jednu z otázek, jak ušetřit za elektřinu, zodpovězenou. Jaké jsou tedy základní možnosti úspory?

 

Nižší využívání elektřiny

První a v mnohých domácnostech často preferovanou možností úspory je snaha o co nejmenší využit elektrické energie. Tato snaha je poměrně často realizovaná, nicméně k maximálně efektivní úspoře se pravděpodobně nedopracujete. Rozhodně stojí zato pokusit se třeba méně topit za pomocí kotle na elektrickou energii. Topení elektřinou je neskutečně nákladné a v případě doplnění o topení tuhými palivy může dojít k maximální možné úspoře. To samé platí i pro omezení využívání některých spotřebičů. 

 

Porovnejte si ceny u dodavatelů

Nejefektivnější úsporu nabízí pochopitelně porovnání cen u dodavatelů elektrické energie. Právě to dá jasnou odpověď na otázku, jak ušetřit za elektřinu. Pokud tak učiníte na některém kvalitním webu, pak bude úspora maximální. Výbornou volbou jsou především úspory.cz, kde si můžete porovnat ceny za elektřinu u všech dodavatelů za několik vteřin. Ihned tak budete vědět, na čem u svého stávajícího dodavatele vlastně jste!  

 

Alois L., Ostrava

"O tom, že je elektrická energie neskutečně drahá, jsem se opět přesvědčil při vyúčtování elektřiny. Zaplatit zase musím o nějakých 1000 korun čtvrtletně více. Tato částka je tak vysoká, že mě motivovala k tomu, abych srovnával na úspory.cz. Již teď mi vychází, že u konkurence zaplatím mnohem menší částky."

 

Marie B., Harrachov

"Když jsem minulý měsíc platila za elektřinu, ani ve snu by mě nenapadlo, že mohu platit i méně. Harrachov má vyšší nadmořskou výšku a zima tady trvá přece jenom o něco déle. Porovnání cen elektřiny na úspory.cz mi ale otevřelo oči a v současnosti má již ušetřeno zhruba 1200 korun." 

 

Chci platit méně za elektřinu