Úspory.cz >> Nejlevnější elektřina
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Ušetřete snadno na elektřině!

Pomůžeme Vám vybrat levnějšího dodavatele Chci platit méně za elektřinu!

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Nejlevnější elektřina

Jak plyn, tak i elektrická energie je dodávána v různých cenových relacích. Každý z nás se snaží o to, aby mu byla elektrická energie dodávána co možná nejlevněji. Momentálně je ovšem nejlevnější elektřina k dostání pouze u několika málo dodavatelů. Pokud se podíváte přímo na sazby elektrické energie a porovnáte si je, pak zjistíte, že se ceny energie mnohdy i poměrně markantně liší a je možné skutečně sehnat nejlevnější elektrickou energii, která se momentálně na trhu nachází. Určitě je možné, říct že některá srovnání elektrické energie určitě stojí zato. 

 

Moderní porovnání elektrické energie

Jestliže chcete prakticky ihned vědět, u které společnosti je cena elektrické energie skutečně nejnižší, pak je výbornou volbou porovnání cen na webu úspory.cz. Právě tady si můžete skvěle ověřit, který dodavatel elektrické energie dokáže nabídnout opravdu nejnižší ceny, jež jsou momentálně na trhu k dispozici. Nejlevnější elektřina je často u společností, u kterých byste to jako zákazníci prakticky nečekali. 

 

Na které sazby se vztahuje nejlevnější elektřina

Nejlevnější elektřina se vztahuje prakticky na všechny sazby, které jsou momentálně k dispozici u většiny dodavatelských společností. Asi největší klasikou je sazba D02d, která je určena pro domácnosti a spotřebu elektrické energie v nich. Pokud nemáte v domácnosti tepelné čerpadlo anebo netopíte přímo elektřinou, pak se do této sazby vlezete a budete u nejlevnější společnosti platit přiměřené zálohy. 

 

Sofie B., Moravská Třebová

"Když se řekne nejlevnější elektřina, většinou si představím společnost, která nám ji v současnosti dodává. Dříve bych toto říct určitě nemohla, jelikož minulý dodavatel elektřiny mezi nejlevnější v každém případě nepatřil. Spíše naopak dodával nejdražší elektřinu na trhu. Díky webu úspory.cz jsem ale vše zjistila včas." 

 

Aleš R., Plzeň

"Dodávky elektrické energie se mi dlouhodobě nezdály, a tak jsem si porovnal na úspory.cz ceny silové energie u většiny dodavatelů a zjistil jsem, že jsem léta zbytečně přeplácel. Dnes již mám spolehlivého dodavatele elektřiny za solidní peníze."

 

Chci platit méně za elektřinu