Úspory.cz >> Výpočet spotřeby elektřiny
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Ušetřete snadno na elektřině!

Pomůžeme Vám vybrat levnějšího dodavatele Chci platit méně za elektřinu!

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Výpočet spotřeby elektřiny

Spotřeba elektrické energie trápí mnohé domácnosti, jelikož často je třeba za účty platit zbytečně mnoho peněz. Spousta lidí se snaží situaci řešit tím, že zkrátka elektrickou energii využívají méně, než tomu bylo v minulosti. Tento trend je ale naprosto mylný a nikam nevede. Velmi důležitou roli hraje v celkové spotřebě především výpočet spotřeby elektřiny. Ten je ideální zejména tehdy, když skutečně potřebujete jako odběratel elektřiny ušetřit. Díky preciznímu výpočtu spotřeby elektřiny se můžete dostat i k zajímavým sazbám a příjemným cenám. 

 

Spotřebu udává elektroměr

Celkovou spotřebu elektřiny jednoznačně ukazuje elektroměr, který máte u svého domu anebo bytu. Pouhý pohled na něj bude jasně ukazovat, kolik kwh jste za určitou dobu spotřebovali a co tedy bude nutné dodavatelské společnosti zaplatit. Výpočet spotřeby elektřiny tak nebude nijak složitý, jelikož tento údaj bude naprosto jasný. Problém budete mít možná spíše s cenou elektřiny. Ta je dána zejména tarifem a sazbou u konkrétního dodavatele. Toho je nutné si pohlídat, jelikož konkurence může být levnější. 

 

Porovnejte si ceny dodávek

Hodně důležité je porovnání cen dodávek elektřiny. To lze realizovat jak klasicky přes jednotlivé dodavatele plynu, tak i jednodušší a rychlejší formou prostřednictvím profesionálního porovnávače cen na internetu. Portál úspory.cz takovéto porovnání nabízí ve velmi příjemné podobě. Stačí pouze zadat momentální úsporu elektřiny a pak se jednoznačně dozvíte přesné ceny elektrické energie u různých dodavatelů. 

 

Pavel A., Havířov

"Výpočet ceny spotřeby elektřiny jsem vždy řešil za pomocí přesně daného vzorce, kdy jsem měl k dispozici celkovou spotřebu v elektroměru a také ceny konkrétního dodavatele. Vše ale nebylo úplně efektivní, a tak jsem vyzkoušel úspory.cz. Prakticky ihned po porovnání jsem změnil dodavatele elektřiny."

 

Jitka P., Benátky nad Jizerou

"Nízká spotřeba elektřiny nám byla vždy vlastní. Postupem času ale došlo k jejímu zdražení, což se mi v žádném případě nelíbilo. Proto jsem si porovnala ceny na úspory.cz a měla jsem ihned jasno v tom, že musím změnit dodavatele, což jsem ostatně udělal ihned online."

Chci platit méně za elektřinu