Úspory.cz >> Ceny energií >> Dodavatelé elektřiny >> ARMEX ENERGY, a.s.

Ušetřete snadno na elektřině!

Pomůžeme Vám vybrat levnějšího dodavatele Chci platit méně za elektřinu!

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

ARMEX ENERGY, a.s.

Společnost ARMEX ENERGY, a.s. patří mezi dlouholeté hráče na energetickém poli. Na tuzemském trhu působí již celkem 7 let a za tuto dobu získala nemalé zkušenosti nejen v této oblasti. Mimo dodávání plynu koncovým zákazníkům se zabývá i obchodování s armaturami a ne poslední řadě i s ropnými produkty. ARMEX ENERGY, a.s. se stoprocentně řadí mezi úspěšné energetické společnosti, jež mají svým klientům co nabídnout. O tomto faktu jednoznačně svědčí i vysoká využívanou služeb této společnosti.

Spokojení zákazníci ARMEX ENERGY, a.s.

Když budeme konkrétnější, určitě stojí zato uvést přímo konkrétní počet odběrných míst, kterým ARMEX ENERGY, a.s. disponuje. V současné době se jedná o celkem více než 27 000 odběrných míst. V minulém roce dosáhly tržby této společnosti více než 1 miliardy korun. Tento fakt je zcela neoddiskutovatelný a lze hovořit o tom, že se jedná o tržby poměrně rekordní. Mezi zákazníky ARMEX ENERGY, a.s. patří nejen podnikatelské subjekty, ale i neziskové organizace a mnozí další zájemci o elektrickou energii.

Základní hodnoty ARMEX ENERGY, a.s.

ARMEX ENERGY, a.s. si zakládá především na férovém přístupu ke svým zákazníkům. Žádné smlouvy s touto společností nejsou uzavírány pod tlakem anebo s tím, že by potenciální zákazník o něčem nevěděl. Férové jednání se této společnosti nepochybně vyplácí, a to i z hlediska nabízených cen za dodávanou elektrikou energii. Ty jsou poměrně nízké, o čemž se ostatně můžeme přesvědčit i na srovnávači cen na webu uspory.cz.

Nízká cena elektřiny

Velmi výhodné jsou u ARMEX ENERGY, a.s. i ceny za měrnou jednotku elektrické energie. Rozhodně stojí zato zvolit tuto společnost v případě, že potřebujete co nejnižší cenu za elektrikou energii. Po porovnání na webu uspory.cz budete jasně vědět, jestli je cena za elektřiny u této společnosti nejnižší, anebo nikoliv. Na základě tohoto zjištění si pak budete moci třeba právě u ARMEX ENERGY, a.s. uzavřít smlouvu o dodávkách elektrické energie.

Chci platit méně za elektřinu