Úspory.cz >> Ceny energií >> Dodavatelé elektřiny >> České Energetické Centrum, a.s.

Ušetřete snadno na elektřině!

Pomůžeme Vám vybrat levnějšího dodavatele Chci platit méně za elektřinu!

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

České Energetické Centrum, a.s.

České Energetické Centrum, a.s. je společností, která podniká v rámci velké skupiny Europe Energy Center. Ta se specializuje na energetické poradenství a spousty služeb pro zákazníky v této oblasti. V současnosti působí tato společnost nejen v České republice, ale i v několika dalších okolních zemích. Jmenovat bychom mohli třeba Maďarsko, Polsko či Slovensko. V každém případě se jedná o opravdu velkého dodavatele elektřiny, který se může pochlubit celou řadou skutečně kvalitních služeb, na které se mohou koncoví zákazníci spolehnout.

Vysoký objem produkce elektřiny

Momentálně je schopno zajistit České Energetické Centrum, a.s. služby více než 200 000 zákazníkům. Celkový objem dodávek elektřiny u této společnosti dosahuje na 1500 GWh. Jen pro orientaci, České Energetické Centrum, a.s. dokáže dodávat i plyn, a o v celkovém objemu 700 GWh. Nabídka této společnosti je opravdu velmi pestrá a není problém se na ni spolehnout. V každém případě se jako zájemci o dodávky elektřiny setkáte s maximálně vstřícným přístupem a také s nízkými cenami za energii.

Spolehlivý dodavatel elektřiny

Momentálně dodává České Energetické Centrum, a.s. elektřinu velkému množství koncových zákazníků, kteří se mohou na tuto společnost obrátit s jakýmikoli dotazy a nápady. Tento dodavatel energie je nejen spolehlivý, ale dokáže nabídnout i další doprovodné služby. Dodávky elektřiny jsou pravidelné a případné výpadky představují spíše výjimku než cokoli jiného. Potřebujete-li změnu dodavatele, pak máte jedinečnou šanci. Ostatně na webu uspory.cz se můžete o tomto faktu přesvědčit.

Výhodné ceny elektřiny

Velkou devízou Pražského Energetického centra je nabídka výhodných cen, za které mohou mít koncoví zákazníci energii. Jestliže si porovnáte ceny elektrické energie na webu uspory.cz, pak budete mít jasno v tom, že na vaší straně bude maximálně snížená cena za energii. Nebudete tak platit zbytečné finanční prostředky navíc, jak je tomu často u mnohých jiných dodavatelů energie.

Chci platit méně za elektřinu