Úspory.cz >> Ceny energií >> Dodavatelé elektřiny >> COMFORT ENERGY, s.r.o.

Ušetřete snadno na elektřině!

Pomůžeme Vám vybrat levnějšího dodavatele Chci platit méně za elektřinu!

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

COMFORT ENERGY, s.r.o.

K hodně oblíbeným dodavatelů energie patří společnost COMFORT ENERGY, s.r.o. Tento dodavatel energie není žádnou neznámou společností, která by své působení směřovala pouze na malý segment zákazníků. Naopak je schopna dodávat energii klidně i velký společnostem. K jejímu založení došlo již v roce 2008. Vlastní ji fakticky stejní vlastníci, kteří mají pod svými křídly i společnost Bohemia Energy. COMFORT ENERGY, s.r.o. byla až do roku 2012 charakteristická především tím, že se jednalo o dodavatele elektřiny pouze pro velké podniky. Dnes je tomu jinak a COMFORT ENERGY, s.r.o. je schopna uspokojit požadavky kohokoli.

Zákazníci COMFORT ENERGY, s.r.o.

Až do roku 2012 patřily mezi zákazníky společnosti COMFORT ENERGY, s.r.o. pouze velké firmy potřebující vysoké dodávky elektrické energie. Dnes je tomu jinak, jelikož COMFORT ENERGY, s.r.o. dodává elektrickou energii i malým domácnostem a menším podnikům. Maloodběratele tedy mají otevřenou cestu ke skutečně výhodné energii. O tom se mohou klidně přesvědčit i v mnohých srovnávačích cen a služeb energie, jako jsou třeba uspory.cz.

Filosofie COMFORT ENERGY, s.r.o.

Společnost COMFORT ENERGY, s.r.o. se snaží zajistit maximální dialog se svými odběrateli a přizpůsobit se jejich momentálním požadavkům. Jedná se o společnost patřící mezi alternativní dodavatele energie, která ale nevyužívá žádné podomní obchodníky, ale disponuje poměrně rozvětvenou sítí poboček, jež se dokážou o všechny zákazníky dostatečně postarat. Klienti COMFORT ENERGY, s.r.o. se tak mohou spolehnout na maximálně vstřícný a profesionální přístup.

Cena energie u COMFORT ENERGY, s.r.o.

Cenově vychází dodávaná elektrická energie u COMFORT ENERGY, s.r.o. velmi zajímavě. Důkazem budiž i srovnání u profesionálních společností provozujících srovnávače. Spolehnout se můžete třeba na web uspory.cz, který dokáže najít opravdu nejnižší ceny energie na trhu. U COMFORT ENERGY, s.r.o. se tyto ceny mnohdy skutečně dostanou až na úplné minimum.

Chci platit méně za elektřinu