Ušetřete snadno na elektřině!

Pomůžeme Vám vybrat levnějšího dodavatele Chci platit méně za elektřinu!

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

ELIMON, a.s.

Mezi tradiční dodavatele elektrické energie v České republice patří i společnost ELIMON a.s. Ta působí v naší zemi již od roku 2004. Hlavní náplní činnosti této společnosti je hned několik aktivit spojených s elektrickou energií. Na počátku společnost ELIMON, a.s. soustředila zejména na poskytování energetických auditů a na optimalizaci hospodaření s elektrickou energií. Postupem času e ale portfolio služeb poskytovaných ELIMON, a.s. rozšířilo na celou řadu dalších důležitých činností. Jmenovat bychom mohli například nabídkou dodávek různého druhu energií.

Dodávky energie od ELIMON, a.s.

Momentálně se společnost ELIMON, a.s. soustředí mimo pořádání energetických auditů i na dodávky elektrické energie. Tyto dodávky jsou podobně jako dodávky zemního plynu doprovázeny mnohými službami. Typické je především obstarání veškerého servisu spojeného především s dotazy a tarify, které ELIMON, a.s. nabízí. Jinak ale ELIMON, a.s. poskytuje i veškerý servis spojený s dodávkami zemního plynu a tepla pocházejícího z biomasy.

Vstupní energetický audit samozřejmostí

Na rozdíl od některých konkurenčních společností nabízí ELIMON, a.s. vstupní energetický audit, který je schopen zajistit přesně informace o tom, jakým způsobem hospodaří konkrétní koncový zákazník s energií a co je zapotřebí zlepšit aby došlo k opravdu efektivní úspoře energie. Ostatně už jenom při samotném srovnání dodavatelů energie na webu uspory.cz je společnost ELIMON, a.s. na předních příčkách z hlediska své úspěšnosti.

Nízká cena energie u ELIMON, a.s.

Pokud budete chtít vsadit na skutečně nízké ceny za elektrickou energii, pak se vám volba společnosti ELIMON, a.s. bezesporu vyplatí. I srovnání na uspory.cz jasně poukazuje na to, že je tato společnost schopna přizpůsobit se maximálně i cenově. Na elektrické energii tak můžete jako koncový zákazník ušetřit opravdu hodně peněz. Přitom stačí vcelku málo. Přechod ke společnosti ELIMON, a.s. není nijak složitý a zvládnete jej klidně i přes zmiňovaný srovnávač cen energie na uspory.cz.

Chci platit méně za elektřinu