Úspory.cz >> Ceny energií >> Dodavatelé elektřiny >> EP ENERGY TRADING, a.s.

Ušetřete snadno na elektřině!

Pomůžeme Vám vybrat levnějšího dodavatele Chci platit méně za elektřinu!

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

EP ENERGY TRADING, a.s.

Jedním z nejvýznamnějších a poměrně známých dodavatelů elektřiny a zemního plynu je EP ENERGY TRADING, a.s. Tato společnost nabízí dodávky elektřiny, zemního plynu a v neposlední řadě také poskytování dalších služeb, jež s dodávkami jako takovými souvisejí. Tato společnost se určitě řadí mezi tradiční dodavatele těchto komodit, jež dokážou nabídnout plyn i elektřinu za velmi solidní ceny. Rozhodně stojí zato podívat se na tuto společnost poněkud podrobněji. Z pohledu výhodných podmínek si to jistě zaslouží.

Zákazníci EP ENERGY TRADING, a.s.

Momentálně patří mezi zákazníky EP ENERGY TRADING, a.s. různí odběratelé. Klasiku představují především velkoodběratelé. Jedná se zejména o opravdu velké společnosti a průmyslové podniky, které odebírají jak plyn, tak i elektrickou energii. Jde o společnosti z různých průmyslových oblastí. Jmenovat bychom mohli například potravinářský průmysl, anebo státní správu či oblast zdravotnictví a sociální péče. Jinak ale EP ENERGY TRADING, a.s. dodává energii i domácnostem.

Vlastní energetické zdroje EP ENERGY TRADING, a.s.

Velkou výhodou společnosti EP ENERGY TRADING, a.s. je především ten fakt, že disponuje vlastními energetickými zdroji. Mezi elektrárny této společnosti patří třeba ta v Mostě-Komořanech anebo v Opatovicích či Plzeňská energetika. I díky tomuto faktu je pro zákazníky EP ENERGY TRADING, a.s. velmi dobrou volbou. O celkovém vysokém objemu elektřiny vypovídá i to, že za rok 2013 dokázala dodat v České republice a na Slovensku elektrickou energii o objemu 2,1 TWh. U zemního plynu se toto číslo zastavilo na 2,1 TWh za rok. I na webu uspory.cz se určitě dozvíte, do jaké míry je tato společnost výhodná.

Výhodné ceny energie

Cena energie je určitě u této společnosti poměrně nízká a není tak problém ušetřit velké množství peněz. I díky vlastní energetické soustavě dokáže EP ENERGY TRADING, a.s. stlačit ceny opravdu nízko a klienti tak nemusí platit peníze navíc. Ostatně na webu uspory.cz si můžete pohodlně porovnat ceny a zjistíte, že jsou skutečně nízké.

Chci platit méně za elektřinu