Úspory.cz >> Ceny energií >> Dodavatelé elektřiny >> LAMA energy, a.s.

Ušetřete snadno na elektřině!

Pomůžeme Vám vybrat levnějšího dodavatele Chci platit méně za elektřinu!

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

LAMA energy, a.s.

Pokud chcete vsadit na opravdu kvalitního dodavatele energie, pak je výbornou volbou LAMA energy a. s. Tato tradiční a spolehlivá dodavatelská společnost vznikla již v roce 2007 a od této doby působí nejen v České republice, ale také na Slovensku. V dobách minutách se LAMA energy a. s.vyznačovala jiným názvem. Vystupovala pod značkou LAMA INVESTMENTS a. s. Nejprve dodávala LAMA INVESTMENTS a. s. energii pouze velkým odběratelům, nicméně později se začala soustředit i na menší odběratele. Dnes dodává energii i domácnostem jako koncovým zákazníkům. Od roku 2011 působí tato dodavatelská společnost i na Slovensku. Děje se tak pod značkou levnyplyn.cz.

LAMA energy a. s. disponuje vlastní těžbou

Velkou výhodou společnosti LAMA energy a. s. je i fakt, že disponuje vlastní těžbou ropy. LAMA energy a. s. je součástí velké energetické skupiny, která disponuje vlastními vrty v oblasti Břeclavska. Plynem, který těží LAMA energy a. s. v této oblasti, pokrývá jednu pětinu svých dodávek. I přesto je tedy tato společnost závislá na celkovém stavu cen této komodity na trhu. Díky menší soběstačnosti však dokáže bez větších problémů dostat ceny energie na své minimum.

Odběratelé LAMA energy a. s.

V současné době má společnost LAMA energy a. s. poměrně velké množství odběratelů. K zákazníkům této společnosti patří především velkoodběratelé, nicméně energii dodává mimo jiné i do státních institucí. Typická jsou zdravotnická zařízení anebo jiné součásti státní správy. Vynikající ekonomické výsledky řadí tuto společnost mezi přední na trhu. V roce 2013 ostatně konsolidovaný výnos této společnosti přesáhl 15,9 miliard korun. Na webu uspory.cz si můžete ostatně o této společnosti zjistit více.

Skvělé ceny u LAMA energy a. s.

Velkou výhodou LAMA energy a. s. je nastavení nízkých cen. Ty si může tato společnost dovolit především díky vlastní těžbě a také dalším aspektům. Chcete-li na elektřině či plynu ušetřit, pak je volba této společnosti nasnadě. Na webu uspory.cz si můžete ceny energie porovnat a pak uzavřít smlouvu.

Chci platit méně za elektřinu