Úspory.cz >> Ceny energií >> Dodavatelé elektřiny >> Lumen Energy, a.s.

Ušetřete snadno na elektřině!

Pomůžeme Vám vybrat levnějšího dodavatele Chci platit méně za elektřinu!

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Lumen Energy, a.s.

Společnost Lumen Energy, a.s. patří k poměrně známým firmám zabývajícím se dodávkami energie ke koncovým zákazníkům. Lumen Energy, a.s. je nedílnou součástí velké nadnárodní holdingové společnosti Lumen International. Ta je jednou ze třech největších firem, jejichž předmětem podnikání je kompletní dodávka elektromontážních prací a servisních činností na území České republiky a také Slovenska. Vývoj na trhu jasně určil i to, že se společnost Lumen Energy, a.s. začala zabývat distribucí elektřiny a zemního plynu.

Historie Lumen Energy, a.s.

U společnosti Lumen Energy, a.s. si můžete být jisti tím, že se jedná o tradiční dynamicky se rozvíjející společnost. K založení Lumen Energy, a.s. došlo již v roce 2005. Tehdy se zabývala Lumen Energy, a.s. především dodávkami elektrické energie a komplexním servisem, který s těmito dodávkami souvisel. O dodávky plynu rozšířila svou působnost až v roce 2008. Za krátkou dobu si získala dobré jméno jak mezi koncovými zákazníky, tak i mezi provozovateli distribučních soustav.

Komplexní služby Lumen Energy, a.s.

Velkou výhodou dodávek elektrické energie a plynu u Lumen Energy, a.s. je zejména komplexní pojetí služeb této společnosti. Zákaznický servis je u tohoto dodavatele energie na velmi vysoké úrovni. Standard stejný jako v nejvyspělejších zemích světa určitě stojí zato. Kvalita je podtržena i tím, že společnost Lumen Energy, a.s. splňuje i standard normy ISO 9001. Kvalita společnosti je ostatně citelná již jen ze srovnání cen energie na webu uspory.cz.

Výhodná cena energie

U společnosti Lumen Energy, a.s. se můžete jako koncoví zákaznici spolehnout na opravdu nízké ceny. Pokud se rozhodnete pro tuto společnost, určitě neuděláte krok zpět. I tak ale stojí zato porovnat si ceny na webu uspory.cz. tento nezávislý srovnávač cen energie mnohdy ukáže nejnižší cenu energie právě u Lumen Energy, a.s. Díky přechodu k tomuto dodavateli energie můžete klidně ročně ušetřit i několik tisíc korun.

Chci platit méně za elektřinu