Úspory.cz >> Ceny energií >> Dodavatelé elektřiny >> Pražská energetika, a.s.

Ušetřete snadno na elektřině!

Pomůžeme Vám vybrat levnějšího dodavatele Chci platit méně za elektřinu!

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Pražská energetika, a.s.

Dlouhodobě stabilní a prosperující energetická společnost Pražská energetika, a.s. patří mezi nejvýznamnější obchodníky s energií, kteří figurují na tuzemském energetickém trhu. Jedná se o společnost s opravdu hlubokou historií. Ostatně jakýmsi předchůdcem Pražské energetiky se staly Elektrické podniky Královského hlavního města Prahy, a to již v roce 1897. Již v dobách minulých se jednalo o opravdu moderní podnik, který zajišťoval nejenom dodávky elektřiny ke koncovým zákazníkům, ale měl pod svou správou i osvětlení ulic a provoz tramvají v hlavním městě. Dnes se jedná o ryze moderního dodavatele energie, o čemž se ostatně přesvědčíme.

Obrovská energetická skupina PRE

Samotná skupina PRE, pod níž fakticky Pražská energetika, a.s. spadá, nabízí celkem 680 000 odběrných míst. Toto číslo řadí Pražskou energetiku mezi největší společnosti svého druhu. Je třetím největším dodavatelem elektřiny v České republice. Ostatně v roce 2012 distribuovala Pražská energetika, a.s. celkem zhruba 6,3 TWh. Čistý zisk této velké energetické skupiny přitom v tomto roce činil 2,44 miliard korun. Pražská energetika, a.s. nabízí mimo dodávky elektřiny i spousty dalších služeb. Spolehnout se mohou zákazníci i na velmi nízké ceny energie.

Spolehlivé a stabilní služby Pražské energetiky

Momentálně patří Pražská energetika, a.s. patří mezi velmi spolehlivé dodavatele energie, kteří dokážou nabídnout k samotným dodávkám energie i komplexně pojatý servis. Ten spočívá v péči o samotné součásti energetické soustavy a také v možnostech klientského servisu týkajícího se dotazů samotných zákazníků Pražské energetiky. Zjistit si další informace o Pražské energetice můžete třeba na webu uspory.cz, který funguje jako nestranný porovnávač cen elektřiny.

Nízké ceny energie u Pražské energetiky

Velkou výhodou odběru energie u Pražské energetiky je především opravdu nízká cena energie. Dostat se můžete klidně až na úplné minimum. Pokud zvolíte porovnání na zmiňovaném portálu uspory.cz, pak ihned najdete opravdu výhodnou cenu za dodávky energie u této společnosti. Není problém na energii skutečně ušetřit, a to poměrně vysoké částky.

Chci platit méně za elektřinu