Úspory.cz >> Ceny energií >> Dodavatelé elektřiny >> Pražská plynárenská, a.s. - elektřina

Ušetřete snadno na elektřině!

Pomůžeme Vám vybrat levnějšího dodavatele Chci platit méně za elektřinu!

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Pražská plynárenská, a.s. - elektřina

Pražská plynárenská, a. s. se řadí mezi nejznámější energetické společnosti v České republice. Jedná se o energetickou firmu s dlouholetou tradicí, která má s dodávkami plynu a také elektrické energie dlouholeté zkušenosti. V současnosti je tato společnost držitelem licencí od Energetického regulačního úřadu. Jednak disponuje licencí opravňující k dodávkám plynu koncovým zákazníkům a jednak o licenci zaměřenou na dodávání elektřiny do soukromých podniků, orgánů státní správy a do domácností. Pražská plynárenská, a. s. je určitě kvalitní a spolehlivou společností, na kterou se budete moci v případ dodávek energie kdykoli obrátit.

Spolehlivá společnost s bohatým zázemím

V současné době se Pražská plynárenská, a. s. zabývá dodávkami obou dvou typů energie a po České republice si získala velké množství zákazníků. Jen pro ilustraci můžeme uvést například počet odběrných míst plynu v naší zemi. Těch je celkem 420 000. Pražská plynárenská, a. s. tak dodává energii spoustě zákazníků. Ti se mohou spolehnout na opravdu kvalitní zázemí a klientský servis se vším všudy.

Služby Pražské plynárenské

Nabídka služeb společnosti Pražská plynárenská, a. s. je maximálně komplexní. Pražská plynárenská, a. s. myslí z hlediska poskytovaných služeb nejen na precizní dodávky energie, ale i na spousty dalších záležitostí. Při zajištění dodávek energie je schopna spolupracovat i s celou řadou dalších společností na mnohých dalších projektech. Jmenovat bychom mohli například projekt Spolu s Prahou, který má zajistit maximálně efektivitu v dodávkách energie koncovým zákazníkům. I tyto služby si můžete porovnat zdarma na webu uspory.cz.

Výhodné ceny energie u Pražské plynárenské

Hlavním plusem celé nabídky společnosti Pražská plynárenská, a. s. je pochopitelně stanovení nejnižší možné ceny za plyn a elektrickou energii. Při porovnání cen plynu a elektřiny na webu uspory.cz si můžete pohodlně tuto společnost najít. Většinou se drží v popředí žebříčku týkajícího se nejnižších cen za dodávky energie.

Chci platit méně za elektřinu