Úspory.cz >> Ceny energií >> Dodavatelé elektřiny >> ST Energy s.r.o.

Ušetřete snadno na elektřině!

Pomůžeme Vám vybrat levnějšího dodavatele Chci platit méně za elektřinu!

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

ST Energy s.r.o.

Jednou z u nás poměrně méně známých společností zabývajících se obchodem s elektřinou a se zemním plynem je ST Energy s.r.o. Tato společnost není na trhu s energiemi žádným nováčkem, což ostatně dokladuje i fakt, že byla založena již v roce 1994. Její založení je spjato s názvem Venus International s.r.o. Ten měla až do roku 2009. Právě v tomto roce došlo k přejmenování tohoto dodavatele energie na současný název ST Energy s.r.o. Buďme ovšem konkrétnější a podívejme se podrobněji na celkovou činnost společnosti ST Energy s.r.o. Ta má totiž pod svými křídly celou řadu aktivit.

Aktivity ST Energy s.r.o.

Primárně se společnost ST Energy s.r.o. zaměřuje výhradně na obchodování s elektrickou energií a s plynem. Dostáváme se tak k tomu, že ji můžeme řadit mezi dodavatele těchto druhů energie. Mimo jiné se ale ST Energy s.r.o. stará i o poradenství soustřeďující se hlavně na oblast obnovitelných a alternativních druhů energie. Důležité je v tomto ohledu i objasnění značky ST. Jedná se o SunTanzer Energy Group. Tato skupina u nás a také v Německu vybudovala celou síť elektráren. Vyrobeny a postaveny byly přímo na klíč na žádost konkrétních soukromých zákazníků.

Solidní partner se vším všudy

Společnost ST Energy s.r.o. je schopna fungovat na trhu s energií jako opravdu solidní partner se vším všudy. Jako zákazníci se tak můžete spolehnout na maximálně komplexní servis se vším všudy. Dodávky plynu a elektřiny od této společnosti jsou naprosto spolehlivé a můžete se spolehnout i na celou řadu doprovodných služeb. Velkou výhodou je i to, že se jedná o skutečně čistou energii. Tento fakt si můžete ostatně ověřit i na webu uspory.cz.

Vynikající ceny energie u ST Energy s.r.o.

Obrovskou výhodou dodávek energie od ST Energy s.r.o. je zejména nízká cena, kterou je schopna tato společnost bez větších problémů zajistit. Stačí si jen vyhledat bezplatné porovnání cen plynu a elektřiny na webu uspory.cz a budete mít naprosto pohodlný přehled o tom, že tato společnost umí nabídnout velmi nízké ceny.

Chci platit méně za elektřinu