Úspory.cz >> Ceny energií >> Dodavatelé elektřiny >> VEMEX Energie, a.s.

Ušetřete snadno na elektřině!

Pomůžeme Vám vybrat levnějšího dodavatele Chci platit méně za elektřinu!

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

VEMEX Energie, a.s.

Dodávky elektřiny a plynu v České republice realizuje celá řada společností. Poměrně známým dodavatelem energií je společnost VEMEX Energie, a.s. Ta patří mezi tradiční dodavatele elektřiny i plynu. O tomto faktu jednoznačně svědčí i to, že na tuzemský trh s energiemi vstoupila již v roce 2001. Právě v tomto roce došlo k založení VEMEX Energie, a.s. O dva roky později získala tato společnost od Energetického regulačního úřadu licenci k dodávkám plynu v České republice. Velmi důležitá bylo i odkoupení akcií společnosti RSP Energy a.s. Díky tomu dnes dodává VEMEX Energie, a.s. koncovým zákazníkům i elektřinu.

Odběratelé plynu a elektřiny od VEMEX Energie, a.s.

Současnosti dokáže VEMEX Energie, a.s. zásobit plynem zejména velké střední podniky. Plyn dodává do celé řady průmyslových odvětví. Jmenovat bychom mohli například potravinářský průmysl, hutě a v neposlední řadě i sklárny a státní sektor. Typické je zásobování plynem určené pro školy anebo nemocnice. Co se týká elektřiny, tak ta je dodávána nejen velkým podnikům, ale i domácnostem a malým odběratelům.

Silné zázemí VEMEX Energie, a.s.

VEMEX Energie, a.s. se může v každém případě pochlubit velmi silným zázemím. Nabídka doprovodných služeb této společnosti je poměrně pestrá. Zákazníci se mohou spoléhat na opravdu komplexně pojatý servis se vším všudy. VEMEX Energie, a.s. poskytuje online rady pro každého svého zákazníka. O těchto službách se můžete dozvědět na webu uspory.cz.

Ceny energie u VEMEX Energie, a.s.

Cenově je na tom společnost VEMEX Energie, a.s. velmi dobře. Vybírat si můžete jako zájemci o dodávky energie konkrétní tarif a můžete tak dojít k maximální individuální úspoře. Není problém porovnat si ceny elektřiny anebo plynu přímo na internetu a až potom si vybrat konkrétního dodavatele. Na webu uspory.cz můžete bez problémů najít nejlevnější energii během několika okamžiků. Úspora tak může být skutečně vysoká.

Chci platit méně za elektřinu