Úspory.cz >> Ceny energií >> Dodavatelé plynu >> Česká energie, a.s.

Ušetřete tisíce korun za plyn!

Nikdy nebyla tak vhodná doba na změnu dodavatele Chci platit méně za plyn

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Česká energie, a.s.

Společnost Česká energie, a.s. představuje kompletně českou společnost, že působí na tuzemském trhu s elektrickou energií a s plynem. Počátek činnosti České energie je datován do roku 2002. V této době se Česká energie, a.s. stala jednou z prvních společností, jež v této oblasti začaly působit. Působení této společnosti je podloženo licencí č. 140705625, která se vztahuje na obchodování s elektrickou energií. Česká energie, a.s. spolupracuje s celou řadou dalších společností a asociací, které mají co dočinění s energetikou jakou takovou.

Maloodběr i velkoodběr od České energie

Orientace České energie, a.s. na trhu je vcelku jasná. Jedná se především o menší a středně velké podniky mající obrat dosahující částky v maximu 1 miliardy korun. Jinak ale spadají do klientské sítě této společnosti i síťoví klienti a v neposlední řadě i právnické subjekty. Česká energie, a.s. tak řeší jak maloodběr, tak i velkoodběr různých soukromých i státních subjektů. Typické jsou v tomto ohledu především kanceláře a jiné nebytové prostory.

Důraz na kvalitu energie u České energie

Hlavní důraz klade Česká energie, a.s. především na dostatečnou kvalitu dodávek energie, zemního plynu a služeb, které s prodejem těchto komodit jakkoli souvisejí. O tomto faktu ostatně svědčí i to, že je držitelem hned několika certifikátů EN ISO 9001:2008. V roce 2013 se tato společnost stala jednou ze 100 nejlepších společností svého zaměření. Jinak reprezentovala naši zemi i v soutěži European Business Awards 2012/13. Ceny energie od této společnosti si můžete pohodlně zjistit na webu uspory.cz.

Porovnání cen poukáže na kvalitu

Pokud máte z dodavatelských společností vybránu právě tuto. Pak není problém spolehnout se na kvalitu. Důležitá je ale i cena dodávaných služeb. I proto stojí za zkoušku porovnání na webu uspory.cz, které je bezplatné a můžete si jeho prostřednictvím zjistit, zdali skutečně tato společnost nabídne nejlevnější energii.

Chci platit méně za plyn