Úspory.cz >> Ceny energií >> Dodavatelé plynu >> ČEZ Prodej, s.r.o. - zemní plyn

Ušetřete tisíce korun za plyn!

Nikdy nebyla tak vhodná doba na změnu dodavatele Chci platit méně za plyn

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

ČEZ Prodej, s.r.o. - zemní plyn

Jednou z nedílných součástí velkého energetického giganta ČEZ je společnost ČEZ Prodej, s.r.o. Ta nabízí mnohé služby právě v rámci velké skupiny ČEZ. Jedná se ryze o procesní součást ČEZU. K založení ČEZ Prodej, s.r.o. došlo již v roce 2005. Oficiálnímu začátku existence a fungování této společnosti došlo ovšem až v roce 2005. V tomto roce pod ni dokonce začaly spadat i regionální energetické společnosti. V této době docházelo k poměrně velkému rozšíření této společnosti.

ČEZ Prodej, s.r.o. jako smluvní partner ČEZU

Všichni zákazníci velké energetické skupiny ČEZ v současné době fungují jako smluvní partneři ČEZ Prodej, s.r.o. Došlo mimo jiné také k tomu, že se rozrostla produktová řada, kterou ČEZ nabízí. Díky fungování této nedílné součásti ČEZU došlo ke zkvalitnění přístupu k zákazníkům skupiny ČEZ. Samotné služby skupiny ČEZ jsou také v mnohých ohledech kvalitnější. Prostředníkem obchodního kontaktu se tak stal tým o celkovém počtu 250 lidí. Znatelná je mimo jiné i podpora obchodních zástupců společnosti ČEZ. Mimo jiné zajišťuje ČEZ Prodej, s.r.o. také marketingová aktivity celé skupiny ČEZ.

Komplexní servis díky společnosti ČEZ Prodej, s.r.o.

Zákazníci mají u velké skupiny ČEZ opravdu výsadní postavení a je o ně postarána fakticky 24 hodin denně. Tento fakt je naprosto optimální, protože je o každého postaráno tak, jak to potřebuje. Rozhodně lze hovořit o tom, že především služby v oblasti péče o zákazníky jsou v mnohém zlepšeny a není tak problém se na tuto společnost spolehnout. I cena je nižší, což je patrné z výhodného porovnání cen na uspory.cz.

Nižší ceny plynu

Vynikající je u společnosti ČEZ Prodej, s.r.o. i ten fakt, že nabízí opravdu zajímavé ceny plynu. Po porovnání ceny plynu na uspory.cz se stoprocentně k tomuto závěru dostanete a nebudete tak mít problém s tím, že byste museli platit více finančních prostředků, než by bylo nezbytné. Mnohé tarify jsou u této společnosti opravdu velmi výhodné a stojí zato jejich služeb využít.

Chci platit méně za plyn