Ušetřete tisíce korun za plyn!

Nikdy nebyla tak vhodná doba na změnu dodavatele Chci platit méně za plyn

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

ELIMON a.s.

Jedním z poměrně známých společností působících na trhu s energií je ELIMON a.s. tato společnost se zpočátku soustředila výhradně na činnost spojenou s energetickými audity a s návrhy na optimalizování dodávek energií. Postupem času ale získala licence od Energetického regulačního úřadu, které ji opravňují k dodávání elektřiny, plynu a také tepla z uhlí či biomasy. Samozřejmostí je u této tradiční firmy, jež vznikla již v roce 2004 i to, že ke svým dodávkám nabízí maximálně kvalitní a spolehlivý servis se vším všudy.

Vstupní energetický audit u ELIMON a.s.

Jestliže si budete chtít zjistit cenu energie, pak stojí zato využít služby společnosti ELIMON a.s. především proto, že již na počátku dokáže tato společnost realizovat energetický audit. Ten později přesně poukáže na možnosti, které budete při dodávkách energie od této společnosti mít. Rozhodně se budete moci spolehnout na mnohem ekonomičtější řešení dodávek energie, než jste měli doposud. Soustřeďme se tedy na základní výhody této společnosti a na možnosti dodávek energie s ní.

Služby ELIMON a.s.

U ELIMON a.s. můžete využít celou řadu služeb, které nabízí. V první řadě se tato firma soustřeďuje na dodávky elektrické energie a plynu. Jinak ale zajišťuje i provoz větších či menších kotelen a lokálních výtopen. Z dalších služeb bychom mohli jmenovat i výkup elektrické energie z obnovitelných zdrojů. I díky tomu jsou ceny energie u této společnosti poměrně nízké, což dokladuje i portál uspory.cz. Dále řeší ELIMON a.s. i energetické audity a mnohé ostatní služby.

Nízká cena oplynu u ELIMON a.s.

Cena plynu u společnosti ELIMON a.s. nepohybuje v opravdu nízkých hranicích a je možné se spolehnout na to, že můžete mít klidně i nejlevnější plyn na trhu. Optimální je si porovnat ceny plynu na webu uspory.cz a uvidíte ihned, jak na tom z hlediska ceny budete a jestli se právě společnost ELIMON a.s. vyplatí. V mnohých případech tomu tak skutečně je a ceny u ELIMON a.s. jsou nejnižší na trhu, takže na dodávkách oplynu můžete hodě ušetřit.

Chci platit méně za plyn