Úspory.cz >> Ceny energií >> Dodavatelé plynu >> Jihomoravská plynárenská, a.s.

Ušetřete tisíce korun za plyn!

Nikdy nebyla tak vhodná doba na změnu dodavatele Chci platit méně za plyn

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Jihomoravská plynárenská, a.s.

Jihomoravská plynárenská, a.s. se řadí mezi součástí velké společnosti zabývající se dodávkami elektrické energie a plynu, již představuje RWE. Jihomoravská plynárenská, a.s. se díky tomuto faktu může spolehnout na velmi silné zázemí prezentované jednou z nejsilnějších společností svého druhu v celé Evropě. Spolu s Jihomoravskou plynárenskou jsou součástí velké skupiny RWE v České republice i Severomoravská plynárenská, Východočeská plynárenská a RWE Energie. Všechny zmiňované společnosti dnes mají v tuzemsku více než 2 miliony zákazníků.

Pole působnosti jihomoravské plynárenské

V současné době působí Jihomoravská plynárenská, a.s. hned v několika krajích České republiky. Domácnostem a také menším či větším podnikům státního či soukromého charakteru dodává tato společnost jak plyn, tak i elektrickou energii. Jedná se tedy především o zákazníky nacházející se ve Zlínském a Jihomoravském kraji. Zapomenout ovšem nelze ani na kraj Vysočina a na kraje Olomoucký, Pardubický a Jihočeský.

Zemní plyn od Jihomoravské plynárenské

Dodávky zemního plynu od Jihomoravské plynárenské jsou spolehlivé a je možné dosáhnout i na celou řadu bonusů v čele se skutečně nízkou cenou za dodávky plynu. Velkou výhodou je ten fakt, že je Jihomoravská plynárenské součástí velké skupiny RWE. Ta totiž svým klientům poskytuje veškerý komfort a servis spojený s kvalitním online ovládáním svého účtu a s celou řadou ostatních bonusových služeb. Už při porovnání na renomovaném srovnávacím portálu uspory.cz je patrné, že se skutečně jedná o jednoho z nejkvalitnějších a nejlevnějších dodavatelů plynu současnosti.

Elektřina od Jihomoravské plynárenské

Do území Jihomoravské plynárenské jsou zařazeny většinou dodávky distribuce elektřiny společnosti EON. Ceníky jak pro domácnosti, tak i pro koncové zákazníky v podobě soukromých podniků nabízejí velmi příjemné ceny. Uspory.cz jednoznačně poukážou na to, že výběr tohoto distributora elektrické energie nebude krokem zpět.

Chci platit méně za plyn