Úspory.cz >> Ceny energií >> Dodavatelé plynu >> Lumen Energy a.s.

Ušetřete tisíce korun za plyn!

Nikdy nebyla tak vhodná doba na změnu dodavatele Chci platit méně za plyn

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Lumen Energy a.s.

Mezi méně známé, nicméně silné společnosti působící na energetickém trhu patří Lumen Energy, a.s.Tato společnost funguje jako nedílná součást nadnárodní holdingové společnosti Lumen International a.s. ta se zabývá především elektromontážními pracemi a servisem elektrických zařízení po celé České republice a na Slovensku. Lumen Energy, a.s. je součástí této velké společnosti především proto, že se zabývá dodávkami elektrické energie a plynu. K založení této společnosti došlo již v roce 2005. Tehdy ovšem tato firma dodávala pouze elektrickou energii. S dodávkami zemního plynu začala Lumen Energy, a.s. až v roce 2008.

Komplexní služby zákazníkům

Hlavním předmětem podnikání a činnosti Lumen Energy, a.s. jsou dodávky elektrické energie a plynu koncovým zákazníkům. Lumen Energy, a.s. dokáže zajistit maximálně pohodlné dodávky obou typů energie se vším všudy. Je tak konkurenceschopná všem velkým dodavatelům plynu a elektrické energie, jež působí nejen v České republice, ale i na Slovensku. Technické parametry a jiné ukazatele jsou stoprocentně na straně této společnosti.

Certifikovaný dodavatel energie

Společnost Lumen Energy, a.s. se řadí mezi opravdu dynamicky rozvíjející se společnosti, o čemž svědčí i mnohé certifikáty, které stihla za dobu své existence získat. Jmenovat bychom mohli především certifikát podle normy ISO 9001. Ten ještě více podtrhne konkurenceschopnost a kvalitu této společnosti. Ostatně není problém podívat se na podle normy ISO 9001 i přímo na kvalifikovaném webu uspory.cz.

Nízká cena dodávek energie u Lumen Energy, a.s.

Velkou výhodou u společnosti Lumen Energy, a.s. je především nízká cena, za kterou je schopna dodávat jak elektrickou energii, tak i plyn. V každém případě stojí zato tuto společnost volit, jelikož svými cenami v kombinaci s důrazem na kvalitu dodávek a spolehlivost určitě vytvoří vynikající podmínky pro snížení nákladů za dodávky plynu. Při porovnání na uspory.cz stoprocentně vyjde tato společnost jako jedna z nejlevnějších.

Chci platit méně za plyn