Úspory.cz >> Ceny energií >> Dodavatelé plynu >> Lumius, spol. s r.o.

Ušetřete tisíce korun za plyn!

Nikdy nebyla tak vhodná doba na změnu dodavatele Chci platit méně za plyn

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Lumius, spol. s r.o.

Ryze česká společnost, která se zabývá dodávkami plynu a elektřiny. Přesně takto se prezentuje společnost Lumius, spol. s r.o. Tento poměrně známý dodavatel energie se vyznačuje poměrně dlouholetou historií. Ostatně začátek jeho působení na tuzemském trhu je datován do roku 2002. Svou činnost rozvíjí tato společnost jak v České republice, tak i na Slovensku. Důkazem budiž sesterská společnost, která tady vznikla. Postupem času ale Lumius, spol. s r.o. rozšiřuje svou činnost i do dalších evropských zemí.

První dodavatel obou energií na trhu

Společnost Lumius, spol. s r.o. se může pochlubit především tím, že se stala fakticky první společností, která dokázala dodávat jak elektrickou energii, tak i plyn. Zákazníky této velké energetické firmy jsou jednak velké podniky a jednak i podniky menší. Jde tedy především o střední odběratele plynu. Lumius, spol. s r.o. se angažuje v oblasti průmyslové výroby, obchodního sektoru a také ve veřejném životě občanů. Služby neposkytuje pouze domácnostem a skutečně malým odběratelům.

Cíle společnosti Lumius, spol. s r.o.

Hlavním cílem společnosti Lumius, spol. s r.o. je pochopitelně maximální spokojenost klientů se službami, jež tato firma poskytuje. Vzájemná důvěra mezi dodavatelem energie a samotnými odběrateli je velmi důležitá, čehož si je tato společnost pochopitelně plně vědoma. Všechny záležitosti týkající se jak elektrické energie, tak i plynu, jsou řešeny ryze individuálně dle potřeb samotných odběratelů. Ostatně i ceny po srovnání na uspory.cz vycházejí naprosto skvěle.

Důraz na ochranu přírody

Lumius, spol. s r.o. klade mimo jiné důraz i na maximálně ekologické chování na trhu s energií. Za tento fakt hovoří i dodávky z ryze ekologických zdrojů. I při samotné podnikatelské činnosti se tato společnost snaží o to, aby všechny služby probíhaly v souladu s přírodou a jejími zákonitostmi. I cenově se Lumius, spol. s r.o. dokáže bez větších problémů přizpůsobit požadavkům zákazníka. Stačí si jen porovnat nabídku na uspory.cz a sami se o tom přesvědčíte.

Chci platit méně za plyn