Úspory.cz >> Ceny energií >> Dodavatelé plynu >> Pražská plynárenská, a.s. - zemní plyn

Ušetřete tisíce korun za plyn!

Nikdy nebyla tak vhodná doba na změnu dodavatele Chci platit méně za plyn

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Pražská plynárenská, a.s. - zemní plyn

Pražská plynárenská, a. s. se řadí mezi nejznámější a svým rozsahem i nejvýznamnější plynárenské společnosti u nás. Tradiční plynárenský gigant dodává plyn především v oblasti hlavního města a mnohých přilehlých obcí. Svým zákazníkům dokáže Pražská plynárenská, a. s. nabídnout velmi pestré portfolio svých služeb, takže se mohou spolehnout na to, že si budou moci vybrat takový tarif, který jim bude vyhovovat. Samozřejmostí jsou u Pražské plynárenské mimo jiné spolehlivé dodávky jak plynu, tak i elektrické energie. Soustřeďme se tedy na tuto společnost poněkud podrobněji.

Spolehlivý dodavatel plynu i elektřiny

Momentálně dokáže Pražská plynárenská, a. s. nabídnout dodávky jak plynu, tak i elektrické energie. Stala se totiž držitelem obou licencí. V první řadě disponuje licencí na obchod s plynem, kterou jí udělil Energetický regulační úřad. V současnosti má Pražská plynárenská, a. s. v České republice celkem 420 000 odběrných míst plynu. Od roku 2011 je Pražská plynárenská, a. s. také držitelkou licence na dodávky elektřiny. Tuto licenci jí udělil stejně jako licenci na dodávky plynu Energetický regulační úřad. Postupem času si díky svému přístupu získává tato společnost stále více zákazníků.

Pestrá paleta služeb Pražské plynárenské

Velkou výhodou společnosti Pražská plynárenská, a. s. je především ten fakt, že nabízí velmi pestré portfolio služeb týkajících se dodávek plynu i elektrické energie. Rozhodně lze hovořit o tom, že si u této společnosti mohou její klienti vybírat z mnoha různých tarifů a služeb. Zajímavý je třeba projekt nazvaný Spolu pro Prahu, který se věnuje efektivnímu zajištění dodávek energie po Praze. Ostatně o mnohých službách se dozvíte i na webu uspory.cz sloužícím jako srovnávač cen dodávek energie.

Nízké ceny energie u Pražské plynárenské

Velkou výhodou dodávek plynu anebo elektřiny od Pražské plynárenské je i fakt, že tato společnost nabízí velmi nízké ceny. Již při porovnání na uspory.cz je jasné, že na plynu i elektřině dodávané touto společností můžete ušetřit poměrně hodně peněz.

Chci platit méně za plyn
;